İşkur İş İlanları

KPSS Şartsız Sürekli İşçi Alım İlanı DPB’de Yayımlandı

Derebucak Belediye Başkanlığı, DPB’nin İş İlanları sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile memur alımı yapacağını açıkladı. 

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda yer alan kadro ve diğer başvuru detaylarını sizlere Kamuilanlari.com olarak aktarıyoruz. 

DPB’DE SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan sürekli işçi alım ilanına göre alımlar 4 farklı kadrodan yapılacak. Alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını KPSS şartı olmadan gerçekleştirebilecekler. 

İlan metnine göre alım yapılacak açık pozisyonlar şunlar; Eksvatör Operatörü, Beko Loder Operatörü ve Büro İşçisi.

ALIMLARA BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken bazı başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, askerlik görevini yerine getirmiş olmak, muaf tutulmak yada tecilli durumda bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak. 

Adayların ayrıca mesleki yeterlilikleri de sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURULAR NASIL VE NE ZAMAN YAPILACAK?

Derebucak Belediyesi tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını 8 Nisan ve 12 Nisan tarihleri arasında İŞKUR’da yapacaklar. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir