İşkur İş İlanları

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunları İçin İŞKUR İlanları: Danışma Memuru Kadrosu

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza özel sektör firmaları tarafından ilan edilmiş Danışma Memuru kadrolarında dair detayları derledik. 

Halen yayında olan ilanlara göre derlediğimiz bu alımlara ilişkin tüm ayrıntılar şu şekilde;

ALIM YAPILACAK KADROYA DAİR DETAYLAR

Danışma Memuru alımı için yayımlanan ilanlar farklı il ve ilçelerde bulunan firmalar tarafından yayımlandı. Güncel ilanlara göre bu firmalar 40 personel alımı yapacaklar. 

Yapılacak bu alımlara ilişkin yayımlanan duyurularda firmalar lise, önlisans ve lisans mezunu düzeyden personel alımları gerçekleştirecekler. 

Alım Yapılacak Şehirler

Söz konusu personel duyurularda alım yapılacak şehirler şu şekilde sıralandı. Bursa, Düzce, Tekirdağ, İstanbul, Yalova, Ankara, Kocaeli ve Giresun.

BAŞVURU ŞARTLARI

Bu ilanlara başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan koşulları sağlamaları gerekiyor. İşte Danışma Memuru alım ilanı başvuru şartları. 

İlanı yayımlayan firmanın belirlediği öğrenim seviyesinden mezun olmak, varsa deneyim şartını sağlamak, talep edilen sertifikalara sahip olmak, vardiyalı çalışma sisteminde çalışabilmek, sözlü iletişimi iyi olmak, takım çalışmasında başarılı olmak.görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak ve kamu haklarını kullanabilmek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan özel sektör firmasının belirlediği şekilde yapması gerekiyor. Firmalar başvuruların İŞKUR üzerinden yapılmasını isteyebileceği gibi şahsen yapılması gerektiğini de bildirebilirler. 

İlan detayları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir