İşkur İş İlanları

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 1261 Büro Memuru ve Büro İşçisi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmalarınca yayımlanan personel alım ilanlarında, Büro Memuru ve Büro İşçisi pozisyonları için çok sayıda ilan bulunuyor. 

Yayımlanan bu alım ilanlarında yer alan kadroları ve başvuru detaylarını sizler için biraraya getirdik. 

BÜRO MEMURU VE İŞÇİSİ ALIM İLANLARI

Öncelikle Büro Memuru ve Büro İşçisi alım ilanları çok sayıda özel sektör firması tarafından yayımlanan ilanlardan oluşmakta. 

Bu ilanlar tek bir kurum yada firma tarafından yayımlanan ilanlar olmayıp ilan edilen kadrolar için yayımlanan ilanların derlemesidir. 

Bu Çerçevede Alım Yapılacak Pozisyon Kadro ve Kontenjanları

Büro İşçisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 92, Büro Memuru (Dış Ticaret) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 6, Büro Memuru (Genel) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 737, Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 4, Büro Yönetimi Elemanı kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 1, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 125, Diğer Büro Memurları kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 151, İdari Büro Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 4 ve Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 221.

İLANLARA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Adayların dikkat etmeleri gereken nokta ilanların farklı firmalar ve kurumlar tarafından yayımlandığı ve aynı kadro için bile olsa firmadan firmaya farklılık gösterdiği noktasında olmalı. Bu çerçevede adayların sağlamaları gereken koşullar ana başlıkları sizlere paylaşıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. 

Bu şartların dışında adayların sağlamaları gereken öğrenim, deneyim, yaş ve sertifika gibi şartlarda bulunuyor. 

BAŞVURULAR İŞKUR ARACILIĞIYLA YAPILACAK?

Yayımlanan personel alım ilanlarına başvurular İŞKUR’un internet sitesine üye olduktan sonra detaylı bir şekilde incelenebilir ve başvurulara dair bilgi alınabilir. 

Adaylar başvurularını firmaların belirlediği şekilde ya İŞKUR’dan yada şahsen yapacaklar. 

İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan link ile İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasına ulaşın. Bu sayfa üzerinde yer alan Meslek Adı yazan yere hangi kadro için başvuru yapacaksınız onun adını yazın. 

Örneğin: Büro Memuru, Büro İşçisi, Büro Memuru (Dış Ticaret), Diğer Büro Memurları

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Alım İlanlarından Haberdar Olmak İçin Bizleri Takip Edin

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir