İşkur İş İlanları

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Danışma Memuru Alım İlanları

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan Danışma Memuru alım ilanları adaylar tarafından oldukça ilgi görüyor. Kamu İlanları olarak bizlerde bu ilanları sizlerl zaman zaman paylaşıyoruz. 

Bu kapsamda hem bayram öncesi hemde hafta sonu itibariyle başvuru süreci devam eden Danışma Memuru alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

Danışma Memuru alımı için ilan yayımlayan çok sayıda özel sektör firması bulunuyor. Bu firmalar en az lise mezunu olmak kaydıyla önlisans ve lisans mezunları arasından personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

Çok çeşitli sektörlerde faaliyet alanı bulunan bu firmalar bünyelerinde Danışma Personeli olarak çalışacak eleman alımı yapıyorlar. Görev tanımlamasına göre firmanın karşılama ve bilgilendirme işlemlerini yürütecek olan bu personeller ayrıca evrak işleri ile de ilgileniyorlar. 

Alım Yapılacak Şehirler

Bu kapsamda Türkiye geneli çeşi,tli şehirler için yayımlanan bu personel alım ilanlarına dair bilinmesi gereken detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Yayımlanan personel alım ilanlarına göre personel alım ilanı yapacak özel sektör firmaları şu şehirlerde yapılacak. İzmir, İstanbul, Bursa, Konya, Kocaeli, Bolu, Tekirdağ, Antalya, 

BAŞVURU KOŞULLARI

Danışma Memuru alımı için iş başvurusunda bulunacak tüm adayların sağlamaları gereken ortak koşullar bulunuyor. Bu ortak koşullar tüm kadro ve kurumlar için geçerli. 

Bu koşulların yanı sıra adayların ayrıca ilanı yayımlayan firmanın belirlediği özel şartları sağlaması gerekiyor. Bu şartlarda aynı kadro için çok farklılık göstermekte. 

Bu Şartlar;

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Her kadro için ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını sağlamak, Kurumların belirlediği yaş aralığında bulunmak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu olmamak, 18 yaşından büyük olmak, Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Varsa deneyim ve sertifika şartlarına haiz olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanları görüntüleyecekler. İlanlara ulaşan adaylar daha sonra ilan metninde yer alan yöntemle başvurularını yapacaklar.

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir