İşkur İş İlanları

Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Danışma Memuru ve Hasta Danışmanı Alım İlanları Yayımlandı

Kamuilanlari.com olarak siz okuyucularımıza İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını aktarıyoruz. Çeşitli meslek gruplarında yayımlanan bu alım ilanları Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan kurum ve firmalarca yapılıyor. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği ve iki farklı kadroda yayımlanan alım ilanlarını derledik. 

* İlanlarda yer alan kadro detayları,

* İlanlara İŞKUR’da ulaşmak ve

* İlanlar için talep edilen belli başlı koşulları aşağıda sizlere aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLARA İLİŞKİN BİLGİLER

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar arasında yer alan alımlardan bir tanesi Danışma Memuru kadrosu. Bu kadro için 51 personel alım ilanı bulunuyor. İlanlara göre alımların yapılacağı şehirlerin listesi şu şekilde; Bursa, Diyarbakır, İstanbul, Kocaeli, Antalya ve Tekirdağ. Alımlarda ayrıca bir ilan ülke geneli olarak yayımlandı. 

İŞKUR üzerinden adaylara duyurulan diğer ilana göre sağlık kuruluşları Hasta Danışmanı kadrosuna personel alımları yapacaklar. Bu alımlarda toplam 13 personel istihdamı gerçekleştirilecek. Alımlarda yer alan bilgilere göre bu kadroya yapılacak alımlar 2 şehre gerçekleştirilecek. Bu şehirler İstanbul ve Ankara. 

BAŞVURULAR İÇİN TALEP EDİLEN KOŞULLAR

Hasta Danışmanı ve Danışma Memuru kadrolarına yapılacak olan alımlara başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan şartları sağlamalılar. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak. 

BAŞVURU SÜRECİ VE ŞEKLİ

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla adaylara duyurulan personel alım ilanları gün aşırı güncelleniyor. Personel alım sayısı, alım yapılacak şehirler sürekli güncelleniyor. Bu kapsamda adayların ilanları hergün incelemelerinde fayda var. 

Bunun yanında ilanlara başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanları görüntüleyecekler. İlanları inceleyen adaylar kendilerine uygun alımlara ilanı yayımlayan kurum yada firmanın belirlediği şekilde başvuru yapacaklar. 

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Hasta Danışmanı alım ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir