İşkur İş İlanları

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan İstanbul için 308 TYP Personel Alım İlanı

Türkiye İş Kurumu üzerinden İstanbul’un 3 ilçesi için Toplum Yararına Program kapsamında personel alım ilanları yayımlandı. 

TYP kapsamında yapılacak olan personel alım ilanlarına başvuru yapmak isteyecek adaylar için yayımlanan bu duyuru detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte 2019 yılı İstanbul TYP personel alım ilanı detayları. 

308 TYP PERSONEL ALIMI

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre alım yapılacak İstanbul İlçeleri ve kadro detayları şu şekilde;

İstanbul Kadıköy: TYP ile 93 personel alım ilanı. Alımlar MEB çevre düzenlemesi, MEB bakım onarım ve temizlik kadrolarına olacak. 

İstanbul Ataköy: TYP ile 90 personel alım ilanı. Alımlar MEB bakım onarım ve temizlik kadrolarına olacak. 

İstanbul Üsküdar: TYP ile 125 personel alım ilanı. Alımlar MEB çevre düzenlemesi, MEB bakım onarım ve temizlik kadrolarına olacak. 

TYP İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI

İstanbul için yayımlanan TYP personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşulları her şehir ve her kurum için yayımlanan TYP personel alım ilanları ile aynı şartlarda yayımlanıyor. 

Sabit olan bu başvuru şartları maddeler halinde şu şekilde;

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşından büyük olmak, Öğrenci olmamak (Açıköğretim fakültesi hariç onlar başvuru yapabilirler), Emekli olmamak, Emekli, yaşlılık ve aylığı almıyor olmak. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanları için başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Başvurular için adaylar İŞKUR’un internet sayfası üzerinden elektronik olarak başvuru yapabilecekleri gibi şahsen başvuru da yapabirler. 

TYP ilanlarına şahsen başvurular İŞKUR İl Müdürlükleri ile İŞKUR Hizmet birimleri aracılığıyla yapılabilir. 

İlan Numaraları

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce aşağıda yer alan ilan numaraları üzerinden ilanları inceleyebilirler. 

İstanbul Kadıköy: 285806

İstanbul Ataköy: 285892

İstanbul Üsküdar: 285894

İŞKUR TYP ilanları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir