İşkur İş İlanları

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) İŞKUR Üzerinden 600 İşçi Alımı Yapacağını İlan Etti

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile işçi alımı yapılacağını açıkladı. 

Bakanlık tarafından işçi alımına ilişkin yapılan açıklamada, alımlarda 600 personel istihdamı olacağı bildirildi. MSB yayımladığı duyurusunda ayrıca ilanın henüz yayımlanmadığını, 25 Mart tarihinde yayınlanacağı bildirildi.

Bu çerçevede adaylar MSB personel alım ilanına İŞKUR üzerinden 25-26 Mart tarihleri arasında başvurularını yapabilecekler. 

MSB TARAFINDAN YAYIMLANAN İŞÇİ ALIM İLANI

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı tarafından yayımlanan sürekli işçi alımı basın açıklaması;

1. Millî Savunma Bakanlığına bağlı İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı işyerlerinde sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere 600 (altı yüz) daimi işçi alınacaktır.

2. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince, işçi alım ilanı Türkiye İş Kurumu internet sitesinde yayımlanmakta olup ilana başvuracak adayların, 25-29 Mart 2019 tarihleri arasında başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapmaları gerekmektedir.

3. Millî Savunma Bakanlığı ve bağlı işyerlerine şahsen ya da posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Başvurular İçin Dikkat

Milli Savunma Bakanlığı yayımladığı duyurusunda adaylara başvurular için İŞKUR’un web sitesine yönlendiriyor. Ancak şuanda sadece alımların yapılacağı duyurusu yapıldı. İlan, kadrolar, kontenjanlar ve başvuru koşulları İŞKUR üzerinden yayımlanmadı. 

Kamu İlanları olarak duyuru yayımlandığı anda sizlere aktaracağız. Aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden bizleri takip edebilir ve ilandan anında haberdar olabilirsiniz.

MSB İŞKUR Destekli İşçi Alım ilanı yayımlandığında anında haberdar olmak için;

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir