İşkur İş İlanları

MSB KPSS Şartsız ve KPSS Puanıyla 600 İşçi Alım İlanı DPB’de Yayımlandı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 600 işçi alım ilanı gün içinde İŞKUR’da yayımlanmıştı. Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza bu alım ilanının tüm detaylarını sizlerle paylaşmıştık. 

Yayımlanan ilan ile ilgili haberimizde söz konusu alımlara dair tüm detayları aktardık. 

DPB’DEN DUYURU GELDİ

Devlet Personel Başkanlığı da resmi web sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile alımlara dair genel bir bilgi verdi. Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından yapılacak alımlara ilişkin DPB’den yayımlanan duyuru şu şekilde,

DPB’den Yayımlanan Duyuru Metni

1. Milli Savunma Bakanlığına bağlı İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı işyerlerinde sürekli işçi kadrosunda çalıştırılmak üzere 600 (altı yüz) daimi işçi alınacaktır.

2. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince, işçi alım ilanı Türkiye İş Kurumu internet sitesinde yayımlanmakta olup ilana başvuracak adayların, 25-29 Mart 2019 tarihleri arasında başvurularını Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapmaları gerekmektedir.

3. Milli Savunma Bakanlığı ve bağlı işyerlerine şahsen ya da posta yoluyla yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

4. Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesinden ayrıntılı bilgiye ulaşılabilinecektir.

MSB 600 İşçi Alım İlanı Detayları için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir