İşkur İş İlanları

Muğla Didim Belediyesi İŞKUR’da 94 Personel Alım İlanı Yayımladı

Didim Belediye Başkanlığı, İŞKUR aracılığıyla bir ilan yayımlayarak 3 farklı kadroda personel alımı yapacağını ilan etti. 

Didim Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda yer alan personel alım kadroları, alım yapılacak pozisyonlar ve ilanlara dair tüm ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

94 PERSONEL ALIM İLANI

Yayımlanan perosnel alım ilanında 3 farklı kadroda personel alımı yapılacağını sizlere yukarıda aktarmıştık. İlanlara göre bu üç kadro için toplam 94 personel alımı yapılacak. 

Söz konusu personel alım ilanında alımların yapılacağı kadrolar şu şekilde;

*  Temizlik Personeli (70 Personel alımı yapılacak)

* Kepçe Operatörü (1 personel alımı yapılacak)

* Kamyon Şoförü (23 personel alımı yapılacak)

BAŞVURU KOŞULLARI

Didim Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını madde madde sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

İlana başvuru yapacak adayların Türk vatandaşı olması, ilokul, ilköğretim ve daha üstü bir öğrenim seviyesine sahip olan adaylar başvuru yapabilecekler, 18 yaşından büyük olmak 60 yaşından küçük olmak (tüm kadrolar için yaş şartı 60). Kadrolar için ayrı ayrı belirlenen deneyim şartını karşılamak,  

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu personel alım ilanı için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Başvuru yapacak adaylar için Didim Belediye Başkanlığı aracılığıyla yapılan başvuru açıklaması şu şekilde,

”Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.”

İlana Ulaşmak İçin

Aşağıda ilanlar için belirlenen ilan numaralarını ilanın yayımlandığı kadroya göre sizlere aktarıyoruz. Haberimizin altında yer alan İŞKUR İş İlanları Arama Sayfasına bu numaraları yazarak ilanlara ulaşabilirsiniz.

İlan için ayrıca aşağıda yer alan bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfada yer alan İşyer Unvanı kısmını kamu olarak işaretleyip ara butonuna basın. Bu sayede tüm kamu ilanlarına ulaşabilirsiniz. 

*  Temizlik Personeli: 00004952280

* Kepçe Operatörü: 00004952676

* Kamyon Şoförü: 00004952566

İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir