İşkur İş İlanları

Okul Servis Şoförü Alımı İçin İŞKUR’da 527 Personel Alım İlanı Yayımlandı

Okulların açılması ile birlikte Türkiye geneli çok sayıda şehirde Okul Servis Şoförü kadrosu için personel alım ilanları yayımlandı. 

Çeşitli başvuru koşulları ile yayımlanan bu personel alım ilanlarına dair tüm detaylarını ve başvuru işlemlerini sizler için derledik. İşte Okul Servis Şoförü alım ilanları. 

OKUL SERVİS ŞOFÖRÜ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Okul Servis Şoförü alım ilanları farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar için yayımlandı. 

Yeni hafta başı itibariyle güncellenen Servis Şoförü kadrosu için alım yapılacak personel sayısı 527 oldu. Peki bu Okul Servis Şoförü alım ilanlarına kimler başvuru yapabilecek. 

İşte yayımlanan ilanlara dair başvuru şartları;

BAŞVURU ŞARTLARI

Öğrencilerin taşınması görevinde bulunacak Okul Servis Şoförü kadrosu için adayların sağlamaları gereken belli başlı koşullar bulunuyor. 

Bu genel koşullara ayrıca alım yapacak firmaların da talep ettiği şartlar ekleniyor. Tüm bu şartlar genel başlıkları ile şu şekilde;

sürücü belgesi ve SRC sertifika şartlarını sağlamak. Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanın bulunduğu şehirde ikamet etmek yada edebilecek olmak. varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Okul Servis Şoförü alım ilanları için adaylar başvurularını ilanı yayımlayan firmaya göre yapacaklar. Bazı firmalar başvuruları ilan metinlerinde yer alan firma adreslerine şahsen yapılmasını bazıları ise İŞKUR üzerinden başvuru yapılmasını talep ediyorlar. 

İlanları görüntülemek için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir