İşkur İş İlanları

Okullara, Hastanelere Güvenlik Görevlisi, Amir ve Koruma Personeli Alım İlanları

İşveren ve iş arayan vatandaşların buluşma noktası olan İŞKUR üzerinde onlarca meslek grubundan binlerce personel alım ilanı bulunuyor.

Bu personel alım ilanları arasında Güvenlik Görevlisi kadroları içinde çok sayıda duyuru yer alıyor. 

Okullara hastanelere ve özel sektör bünyesine yapılan bu Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını incelemek isteyen adaylar için detayları aşağıda aktarıyoruz. 

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan güvenlik görevlisi alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar sertifikalarına veya çalışmak istedikleri kurumlara göre başvuru yapacaklar. 

Adaylar kendi şehirleri için yayımlanan ilanlara alımların silahlı güvenlik görevlisi veya silahsız güvenlik görevlisi alanlarına göre başvurularını yapabilirler. 

Bunun yanında adaylar ayrıca genel güvenlik personeli içinde başvuruda bulunabilirler. 

KADRO DETAYLARI

Peki bu bilgiler ışığında kurumlar yada özel sektör firmaları başvurularını hangi güvenlik görevlisi kadroları için yapabilecekler? İŞKUR kaç tane güvenlik görevlisi kadrosu bulunuyor?
Özel sektör ve kamu kurumları ile sağlık kuruluşları tarafından İŞKUR’da 7 farklı alanda güvenlik görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Bu kadrolardan binden fazla personel alım ilanı yayımlanırken ilan edilen o branşları aşağıda maddeler halinde sizlere aktarıyoruz. 

1-) Güvenlik Amiri/Sorumlusu 

2-) Güvenlik Görevlisi 

3-) Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) 

4-) Güvenlik Görevlisi (Hastane) 

5-) Güvenlik Görevlisi (Silahlı) 

6-) Güvenlik Görevlisi (Silahsız) 

7-) Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı

KİMLER GÜVENLİK İLANLARINA BAŞVURU YAPABİLİR?

Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken özel koşullar bulunuyor. Bu özel koşullar alım yapılacak güvenlik kadrosunun sertifika gereklilikleri alım yapacak kurumun talep ettiği ek koşullardan oluşuyor. 

Güvenlik görevlisi ilanları için talep edilen o koşulları sizlere aktarıyoruz. 

Güvenlik Görevlisi kadrosu için talep edilen silahlı veya silahsız sertifika sahibi olmak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak.

Adayların bu temel koşullara ek olarak ayrıca ilanı yayımlayan kurumun başvuru kılavuzunda yer alan özel şartları sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar öncelikle İŞKUR’da ilanlara ulaşacaklar. Kendilerine uygun ilanları bulan adaylar başvurularını ilanı yayımlayan kurumun talep ettiği şekilde yapacaklar. Başvurular ya İŞKUR üzerinden yada kurumlara şahsen yapılıyor.

İlanlara nasıl ulaşılır?

Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada meslek yazan bölümü bulun. Buraya kadrolardan birinin adını yazın (örneğin: Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları)) daha sonra ara butonuna basın. 

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir