İşkur İş İlanları

Özel Hastanelere Yüzlerce Personel Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye geneli çok sayıda şehirde bulunan sağlık kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda personel alımı yapıyorlar. Yayımlanan ilanların büyük bir kısmı istihdam teşvikleri kapsamında Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanıyor. 

Yayımlanan bu alım ilanlarında yer alan kadrolar, alım yapılacak şehirler, alımlara nasıl ulaşılacağına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi Türkiye geneli alımlar yapılıyor. Bu kapsamda bazı sağlık kuruluşları bulundukları şehirlerde alım yapacaklarını ilan ederken faaliyet alanı daha geniş olan kuruluşlar alım ilanlarını ülke geneli olarak yayımlıyorlar.

HANGİ KADROLARDA ALIMLAR YAPILIYOR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan bu tür personel alım ilanları için 180 alım ilanı bulunuyor. Bu alım ilanlarında en az 1 en fazla 50 olmak üzere çok sayıda personel alımları yapılacağı duyuruldu. Alımlarda yer alan açık kadrolardan bazıları ise şu şekilde,

Güvenlik Görevlisi, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi), Kimya Laboratuvarı Görevlisi, Muhasebeci, Ameliyathane Teknisyeni, Tıbbi Laboratuar Teknikeri, Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı, Güzellik Hizmetleri Elemanı/Estetisyen, Büro Memuru (Genel), Kalite Kontrol Sorumlusu, Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi.

Bazı Kadrolar için Ekran GörüntüleriBAŞVURU KOŞULLARI

İlanlara başvuru da bulunan başvuruda bulunacak adayların farklı kuruluşlar tarafından yayımlanan ilanları incelemeleri gerekiyor. 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?

İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilen bu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantıya tıklayacaklar. Burada açıklan İŞKUR İş İlanları Sayfasında bulunan ve Meslek yazan yere kadro adını yazıp ara butonuna basacaklar. 

Örneğin; Hasta Karşılama personeli alımlarını incelemek isteyen adaylar açılan sayfada Meslek yazan yere bu kadronun adını yazıp ara butonuna basacaklar.

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir