İşkur İş İlanları

PTT TYP İle Personel Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımladı

Toplum Yararına (TYP) program kapsamında yayımlanan personel alım ilanlarını Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza düzenli olarak aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza TYP kapsamında yapılacak olan yeni alım ilanlarını derledik. 

Bu kapsamda çok sayıda kamu kurumu tarafından yayımlanan alım ilanlarına dair detaylar şu şekilde,

TYP PERSONEL ALIM İLANLARI

Toplum Yararına Program kapsamında alımı yapılacağı açıklanan personel alım ilanlarında çok sayıda kurum için ilan bulunuyor. 

Bu kurumlardan ilki PTT Mardin İl Müdürlüğü. Ayrıca PTT’nin dışında alım yapılacağı açıklanan şehirlerde bulunan İl Sağlık Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Orman Müdürlüğü, İl Müftülükleri, İl Sosyal Hizmet Müdürlükleri, okullar, hastaneler, belediye başkanlıkları, kaymakamlıklar gibi kurumlar bulunuyor. 

Peki Hangi Şehirlerde Alımlar Olacak?

TYP kapsamında personel alımı yapacağını ilan eden kurumların bulundukları şehirler şunlar; Uşak, Mardin, Yozgat, Karabük, Sinop ve İstanbul bulunuyor. 

TYP ALIM İLANI BAŞVURU KOŞULLARI

TYP personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken koşullar İŞKUR tarafından açıkça bildirilmiş. Bu koşulları sağlayan tüm adaylar Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan ilanlara başvuru yapabilirler. 

Peki bu koşullar neler?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak ve talep edilen yaş aralığında olmak.

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

Tüm TYP İlanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak tüm ilanlara ulaşabilirler. Adaylar bağlantıya tıklayıp daha sonra açılan sayfada hiçbirşey yazmadan Ara butonuna bastıklarında ilanları görüntüleyebilirler. 

PTT için yayımlanan TYP İlanlarına ulaşmak isteyen adaylar ise yine o bağlantıya tıklayacaklar açılan sayfada 271956 numarası yazıp ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR tarafından yayımlanan TYP ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ 

TYP alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir