İşkur İş İlanları

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geçici İşçi Alım İlanı Yayımladı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi geçici işçi alımı için bir duyuru yayımladı. 

Üniversitenin ilgili birimlerinde görevlendirilecek olan bu personeller 30 günden az süreli ve yılda toplam 90 günü geçmemek üzere iki dönem halinde çalıştırılacaklar. 

Bu personel alım ilanına başvuru yapmak isteyecek adayların sağlamaları gereken başvuru şarlarını detayları ile aktarıyoruz. 

GEÇİCİ PERSONEL ALIM İLANI

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi alımlara dair paylaştığı verilerinde alımların sadece erkek adaylar arasından olacağını duyurdu. 15 personel alımının yapılacağı açıklanan ilan metninde adayların sağlamaları gereken başvuru şartları şunlardır. 

Sadece erkek adaylar başvurabilirler. Başvuru yapanların T.C. vatandaşı ve en az ilköğretim okulu mezunu (ilkokul mezunu dâhil) olmaları gerekir. 2019 yılı içerisinde geçici işçi olarak Üniversitemizde çalışanlar bu alım için başvuru yapamazlar . Emekli, öğrenci, iş akdi askıda olanlar ve adli sicil kaydı olan adaylar bu alım için başvuru yapamazlar.

Başvuru İşlemleri

Söz konusu personel alım ilanları için adaylara iki gün süre verildi. İlana başvurular 23 Eylül tarihinde başlayacak 24 Eylül tarihinde sona erecek. Başvurular ise şahsen yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir