İşkur İş İlanları

Rulopak Hijyen Sistemleri en az okuryazar 50 işçi alımı yapacak!

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde faaliyette bulunan Rulopak Hijyen Sistemleri, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir işçi alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’beden işçisi’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre Rulopak Hijyen Sistemleri, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere en az okuryazar eğitim düzeyinden 50 işçi alımı yapacak.

İşçi alımı başvuruları İŞKUR şube müdürlüklerinden veya aşağıda belirtilen link üzerinden yapılacak olup, adayların en geç 17 şubat 2020’ye kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İşçi alımı ile ilgili kurumunun yayınladığı açıklama şöyle;

Hijyen sistemleri konusunda Türkiye’nin öncü firmalarından olan firmamızda; – plastik kağıt havlu makinası aksamları ve askıların üretiminde çalışacak, Beylikdüzü, Esenyurt Ve Büyükçekmece ilçelerinde ikamet eden, plastik enjeksiyon makinası kullanımı konusunda tecrübeli – yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bay plastik enjeksiyon operatörü elemanları (50 kişi ) alınacaktır.

SOSYAL OLANAKLAR

SSK + maaş + AGİ + yemek + mesai / yılda bir defa ocak ayında minimum% 10 olmak üzere zam uygulanır./ dini bayramlarda yardım paketi uygulaması vardır.

Çalışma saatleri: 2 vardiya 08:00-19:00 / 19:00 – 07:00

İletişim; 902128769090

İlana başvuru yapmak için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir