İşkur İş İlanları

Sağlık Kuruluşlarına Ambulans Şoförü, Sağlık Memuru ve Hastane Destek Elemanı Alınıyor

Sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanları. 

Türkiye geneli farklı şehirlerde hizmet veren sağlık kuruluşları yayımladıkları personel alım ilanları ile kadrolarında oluşan personel ihtiyacını gidermeyi amaçlıyorlar. 

Bu çerçevde İŞKUR’da ilan yayımlayan sağlık kuruluşlarının bu ilanlarını haberimizde derledik. Alım yapılacak kadro bilgileri ile başvuru sürecinde izleneyecek yol detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İŞKUR üzerinden 9 farklı kadro için ilan edilen alımlarda toplam 56 personel alımı yapılacağı açıklandı. İlanda yer alan kadrolar ve kadro detayları şu şekilde

Acil Tıp Teknisyeni kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 13, Ambulans Sürücüsü kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 12, Cankurtaran kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 21, Sağlık Memuru kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 3 Sağlık Teknikeri (Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 1 Sağlık Teknikeri (Evde Hasta Bakımı) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 1 Sağlık Teknikeri (Yaşlı Bakımı) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 1 ve İlk ve Acil Yardım Teknikeri /Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 3, Klinik Destek Elemanı (Hastane)  kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 1.

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar için başvuru yapmayı planlayan adayların sağlık kuruluşlarının belirlediği tüm şartlara haiz olmaları isteniyor. 

Bu şartlar öncelikle tüm kadrolar için gerekli olan genel koşullar ile alım yapılacak pozisyonun gerektirdiğ özel şartlardan meydana geliyor. Genel başlıkları ile kuruluşların talep ettiği bu koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak örevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak.

Bu koşulların dışında adayların öğrenim, deneyim, ikamet ve yaş şartı özel koşulları da sağlaması gerekiyor. 

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

İlanlara başvuru yapacak adaylar ilanı yayımlayan sağlık kuruluşunun belirlediği yöntem ile başvurusunu yapacak. Başvurular şahsen yada İŞKUR aracılığıyla olacak. 

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşacaklar. Buradan Meslek yazan bölüme hangi kadro için başvuru yapacaklarsa o kadronunun adını yazacaklar. 

* İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

,

Kadrolar: Acil Tıp Teknisyeni, Ambulans Sürücüsü, Cankurtaran, Sağlık Memuru, Sağlık Teknikeri (Engelli Bakımı ve Rehabilitasyon), Sağlık Teknikeri (Evde Hasta Bakımı), Sağlık Teknikeri (Yaşlı Bakımı), İlk ve Acil Yardım Teknikeri /Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri, Klinik Destek Elemanı (Hastane).

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir