İşkur İş İlanları

Sağlık Kuruluşlarına Hasta Kabul, Hastane Hizmetlisi ve Danışman Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanı güncellendi. Yenilenen bu alım ilanlarında sağlık personeli kadroları için çok sayıda alım ilanı yayımlandı. 

Özel hastaneler, tıp merkezleri ve diğer sağlık kuruluşları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli pozisyonlarda alım yapılacak. 

HASTANELERE PERSONEL ALIMI

Sağlık sektöründe özel olarak faaliyet gösteren sağlık kuruluşları çok sayıda meslek grubu için alım yapacaklarını ilan ettiler. Yayımlanan bu alım ilanlarında en az ilkokul mezunu adaylar arasından işçi alımları yapılacağı duyuruldu. 

Yayımlanan ilanlarda işçi alımlarının dışında ayrıca memur personel pozisyonları içinde ilanlar yayımlandı. Bu çerçevede yayımlanan personel alım ilanlarını aşağıda yayımladık. 

KADRO KONTENJAN DETAYLAR

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan açık kadroları sizlere ayrıntılı bir şekilde aşağıda aktarıyoruz. 

İlanlara göre sağlık kuruluşları; Hasta Bakımevi Müdürü pozisyonu için 1, Hasta Bakımı Teknisyeni pozisyonu için 1, Hasta Danışmanı pozisyonu için 15, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi pozisyonu için 10, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı pozisyonu için 71, Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi pozisyonu için 1, Hastane Hizmetlisi pozisyonu için 2, Klinik Destek Elemanı (Hastane) pozisyonu için 1, Sağlık Teknikeri (Evde Hasta Bakımı) pozisyonu için 21, Temizlik Görevlisi (Hastane) pozisyonu için 10 personel alım ilanı bulunuyor. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR İÇİN KOŞULLAR

Söz konusu alım ilanlarına başvurularda adayların sağlamaları gereken öğrenim, yaş, deneyim, ikamet gibi şartlar bulunuyor. Bu şartlar her ilan için değişiyor. Bizlerde Kamuilanlari.com olarak her ilan için geçerli olan koşulları aşağıda paylaştık.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak. 

BAŞVURU DETAYLARI

Yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Bazı firmalar ilanlarında telefon numarası ve adres bilgilerini paylaşıyorlar. Bu ilanlarda adayların ilan metninde yazan şekilde başvurusunu yapması gerekiyor. 

İlanlara ulaşmak isteyen adaylar yukarıda resimde gösterilen alana alım yapılacak kadronun adını yazacaklar ve ara butonuna basacaklar. İlanlara aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

* İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir