İşkur İş İlanları

Sağlık, Turizm, Hizmet Sektörüne En Az Lise Mezunu Danışma Memuru Alımları

Yaz sezonunun açılmasının ardından İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanları artmaya başladı. Özel sektör firmaları istihdam teşvikleri kapsamında çok sayıda personel alım ilanı yayımlıyorlar. 

Türkiye geneli farklı il ve ilçelerde bulunan firmalar tarafından yayımlanan bu alım ilanlarında çok sayıda pozisyon için alımlar yapılıyor. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza tek bir kadro için yayımlanan tüm ilanları derledik. 

DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlara göre, sağlık turizm, sanayi, hizmet, güvenlik gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmalar Danışma Memuru alımı yapacaklar. 

Yayımlanan ilanlarda alımların Van, İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Antalya, Sakarya şehirlerinde yapılacağı açıklandı. İlanların tamamı özel sektör firmalarında duyuruldu. 

İşte Yayımlanan İlanlarBAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda yer alan ilanların tamamı özel sektör firmaları tarafından yayımlandı. Bu ilanlar için belirlenen koşullarda alım ilanını yayımlayan firmaya göre belirlendi. Bu kapsamda başvuru koşulları aynı kadro için bile çok farklılık göstermekte. 

Örneğin bir firma Danışma Memuru kadrosu için adayların önlisans mezunu, sertifika ve deneyim şartlarını talep ederken başka firma aynı kadro için adayların lise mezunu olmalarını yeterli buluyor. 

Bu Bağlamda Ana Başlıkları ile Danışma Memuru Alım İlanları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kadrolar için belirlenen öğrenim şartını sağlamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Deneyim şartı varsa onu sağlamak, Erkekler için askerlik durumu itibariyle; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 18 yaşından büyük olmak 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda, atanmaya engel bir durum bulunmamak.

İLAN DETAYLARI

İlanlara ulaşmak ve başvuruda bulunmak için aşağıda yer alana bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

Danışma Memuru alım ilanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir