İşkur İş İlanları

Şehir Hastanelerine Personel Alımı İçin İŞKUR’da İlan Yayımlandı

Sağlık Bakanlığı Şehir Hastanelerine çeşitli kadrolardan personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Bu kapsamda ilan bekleyen binlerce aday için ilk duyurular yayımlanmaya başladı. 

Türkiye İş Kurumu’nun ilan sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanına dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. İlan edilen açık kadro, ilana başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken koşullar, ilana başvuruların nasıl yapılacağı ve diğer tüm detaylar haberimizde. 

İşte Ankara Bilkent Şehir Hastaneleri için yayımlanan personel alım ilanı.

ANKARA BİLKENT ŞEHİR HASTANELERİNE PERSONEL ALIMI

Türkiye İş Kurumu üzerinden adaylara duyurulan personel alım ilanında tek bir kadrodan personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlana göre Hasta Refakçisi kadrosuna yapılacak olan personel alımlarına en az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabilecek. 

İlanda yer alan iş tanımında Hasta Refaketçisi kadrosu için istihdam edilen personellerin hastaneye gelen hastaların taşınmasında görev alacağı ve hastalara refakat edecekleri açıklandı. İŞKUR’da yayımlanan ilan adaylara 00005042042 ilan numarası ile duyuruldu. 

Bazı özel şartlar altında yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar için aşağıda yer alan koşulları sağlamak zorundalar. İşte o koşullar;

BAŞVURU KOŞULLARI

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi bünyesinde görevlendirilmek üzere Hasta Refakatçisi kadrosu için başvuru yapacak adayların öğrenim şartından yaş şartına kadar sağlamaları gereken özellikle bulunuyor. İlanı yayımlayan firma tarafından duyurulan bu personel alımlarına dair koşullar şunlar;

* Şehir hastanesi bünyesine ilan edilen kadro için belirlenen öğrenim seviyesi en az ilköğretim mezunu olmak, 

*  İlana başvuru yapacak adayların 22 yaşından büyük olmaları ve 40 yaşından küçük olmaları gerektiği ifade edildi. 

* Ayrıca ilan edilen pozisyon için adayların erkek olması gerektiği bildirildi.

* Diğer bir başvuru koşulu ile adayların askerlik görevlerini tamamlamış olmaları. 

Bu koşulların dışında adayların genel başvuru şartları altında bulunan güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmamak şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden firmaya bildirecekler. İlana başvuru süreci başlamış olup sona başvuru tarihi 26 Temmuz olarak duyuruldu. 

İlanı Görüntülemek İçin: Söz konusu personel alım ilanını İŞKUR’da görüntülemek için aşağıda verdiğimiz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Ancak burada İŞKUR üyeliği ile sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Sisteme giriş yapan adaylar ilan metninde detayları inceleyebilir ve başvurularını yapabilir. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir