İşkur İş İlanları

ŞOK market İŞKUR aracılığı ile 17 şehirde 103 personel alımı yapacak! ŞOK iş başvurusu nasıl yapılır?

ŞOK marketler İŞKUR üzerinden tam 21 farklı iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre ŞOK market genel müdürlüğü, 8 departmana tam 103 personel alımı yapacak. Alınacak personeller 17 şehirde istihdam edilecek olup, başvurular İŞKUR e-şube üzerinden online olarak yapılacaktır.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

İŞKUR’a kayıtlı olmak,

Kamu haklarından mahrum olmamak,

Emekli yada emekli olmaya hak kazanmamış olmak,

İstenilen öğrenim şartlarına haiz olmak ve bunu belgelendirebilmek,

Adli sicil kaydı temiz olmak,

HANGİ DEPARTMANLARA PERSONEL ALINACAK?

Perakende Satış Elemanı (Gıda), Ambar/Depo Görevlisi, Kasiyer, Vardiya Amiri (Genel), Forklift Operatörü, Reyon Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı ve Depo İşçisi (Elleçleme) olmak üzere 8 departmana 103 personel alımı yapılacak.

PERSONEL ALIMI YAPILAN ŞEHİRLER

Zonguldak, Elâzığ, Ardahan, Kocaeli, Manisa, Kastamonu, Tekirdağ, Eskişehir, Ordu, Uşak, Mersin, Muğla, Kocaeli, Rize, Ankara, Balıkesir ve Antalya illeri olmak üzere toplamda 17 şehirde personel alımı yapılacak!

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Bulunduğunuz yere en yakın İŞKUR şubelerinden ya da İŞKUR e-şube üzerinden online olarak yapılmaktadır. Online başvuru yapmak için öncelikli olarak buraya tıklayınız. Ardından, açılan sayfa üzerinde, resimde gösterilen yere ‘’ŞOK’’ yazarak mavi renkli ‘’ARA’’ butonuna basınız.

Karşınıza, ŞOK market tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan güncel iş ilanları gelir. Bu sayfa üzerinden size uygun ilanı tıklayınız ve e-devlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra hemen iş başvuru kaydınızı oluşturunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir