İşkur İş İlanları

ŞOK Marketler İŞKUR’da 578 Personel Alım İlanı Yayımladı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden personel alım ilanı yayımlayan ŞOK Marketler Anonim Şirketinin duyurularını sizlerle buluşturuyoruz. Farklı şehirlerde bulunan firma birimlerine personel alımı yapacak olan ŞOK Marketlerin ilanlarına başvuru yapmak isteyecek bir adayın bilmesi gereken tüm detaylar aşağıda mevcut. 

ŞOK MARKETLER PERSONEL ALIM İLANI

ŞOK Marketler personel alım ilanlarında çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre alımlar normal vatandaşlar ile engelli vatandaşlar arasından yapılacak. 

Öğrenim seviyesi ve alım yapılacak meslek grubunun gerekliliklerine göre yapılacak alımlara ilişkin;

* Kadro Kontenjan Bilgileri,

* Alım Yapılacak Şehirler

* ŞOK Marketler Personel Alımı Başvuru Şartlarını,

Sizlere tüm ayrıntıları konu konu aktarıyoruz. ŞOK Marketler personel alım ilanı ve detayları;

Alım Yapılacak Şehirler: 

ŞOK Marketler tarafından ilan edilen alım duyurularına göre firma çok sayıda şehirde alım yapacak. Aşağıda yer alan kadrolarda gerçekleştirilecek alımlar şu illerde yapılacak. Mersin, Denizli, İzmir, Kocaeli, Amasya, Kütahya, İzmir, Muğla, Rize, Tunceli, Ankara, Eskişehir, Kırıkkale, Kayseri, İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Balıkesir, 

Alım Yapılacak Kadrolar

Yukarıda yer alan şehirlerde bulunan market birimlerine yapılacak olan personel alımlarında yer alan açık kadrolar şunlar:

Beden İşçisi (Genel), Market Elemanı, Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Ambar/Depo Görevlisi, Kasiyer, Satış Danışmanı / Uzmanı, Forklift Operatörü

Kontenjan Sayısı

ŞOK Marketler tarafından yayımlanan personel alım ilanında söz konusu kadrolar için 578 personel alım ilanı yayımlandı. En fazla alım İzmir’de, Beden İşçisi kadrosuna 99 ilan ile yayımlandı. Bu ilana ek olarak Mersin için Perakende Satış Elemanı (Gıda) kadrosuna 50, Kocaeli için kasiyer kadrosuna 49, İstanbul’da Perakende Satış Elemanı (Gıda) kadrosuna ise 150 personel alım ilanı yayımlandı. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlanda yer alan açık kadrolar için belirlenen özel ve ortak koşullar;

Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın. Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak, Ürün, etiket, fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak, Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak, Reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak.

İLANLARA BAŞVURULAR İŞKUR’DAN

İlan için başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR aracılığıyal yapabilecekler. İlana ulaşmak isteyen adaylar aşağıda ki resimde olduğu gibi İŞKUR İş İlanları arama sayfasına ŞOK Marketler yazıp ara butonuna bastıklarında ilanlara ulaşacaklar. 

ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler

Yazıp Arama Butonuna Basın

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir