İşkur İş İlanları

ŞOK Marketler ve A-101 İŞKUR Destekli İş İlanları Personel Alımı

ŞOK Marketler ve A-101 Marketler Türkiye İş Kurumu üzerinden çeşitli kadrolarda personel alım ilanları yayımlıyorlar. Kadrolarında personel açığı bulunan market birimlerine yapılan personel alımları en az ilköğretim seviyesinden olmakla beraber lise, önlisans ve lisans mezunları içinde alım ilanları bulunuyor. 

Bu çerçevede bu iki kadro için yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

ŞOK MARKETLER PERSONEL ALIM İLANI

ŞOK Marketler tarafından yayımlanan personel alım ilanları Türkiye geneli farklı şehirler için yayımlanıyor. Market birimlerine yapılacak olan bu alımlar, İzmir, Muğla, Aydın, Ankara, Eskişehir, Şanlıurfa, Denizli, İstanbul, Kocaeli, Tunceli, Balıkesir, Yalova, Antalya illerinde olacak. 

Alımlar çeşitli kadrolarda yapılacak olup ilan  mentinde yer alan açık kadrolar şunlar.

Reyon Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Perakende Satış Elemanı (Gıda), Kasiyer, Ambar/Depo Görevlisi, Satış Danışmanı / Uzmanı(Satış Elemanı (Perakende)), atış Danışmanı / Uzmanı, Perakende Satış Elemanı (Gıda)

A-101 PERSONEL ALIM İLANI

A-101’de ŞOK Marketler gibi yaz aylarında personel alımı yapacağını açıklayan firmalar arasında bulunuyor. Mağaza bu bağlamda İŞKUR üzerinde personel alımı yapacağını ilan ederken bu alımlara dair de genel bilgileri verdi. 

Bu kapsamda alımlar,Edirne, İzmir, Bursa, Tekirdağ, Kocaeli, İstanbul için yapılacak. Bazı illerde yapılacak alımlar ise toplu olacak. 

İlan metnine mağaca şu kadrolarda alım yapacak. Büro Memuru (İdari İşler), Satın Alma Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Reyon Görevlisi, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Kasiyer, 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Bu iki firma tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan ve başvuru kılavuzunda ayrıntıları paylaşılan başvuru şartları şunlar. 

İlanlara başvurular için adayların Türk vatandaşı olması isteniyor. kadrolara göre belirlenen öğrenim seviyesinden mezun olmak, Perakende sektöründe kariyer yapmak isteyen, Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın. Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip, Müşterileri güleryüz ile karşılamak ve uğurlamak gibi özelliklere haiz olması gerekiyor. 

İLANLARA İŞKUR’DA ULAŞMAK İÇİN 

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan aşamaları uygulayarak ilanlara ulaşabilirler. 

* A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101)

* ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler 

Yazıp Ara butonuna basın. 

İŞKUR İş İlanları Sayfasına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir