İşkur İş İlanları

Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü TYP İle Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla Toplum Yararına Program kapsamında geçici işçi alımları devam ediyor. Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan ilanlar gün aşırı güncelleniyor.

Bu kapsamda yeni hafta başı itibariyle yapılan güncellemeler sonrası çok sayıda kent için yayımlanan ilanlar başvuru süreçleri sona erdiğinden dolayı yayından kaldırıldılar. 

Yayımlanan yeni TYP ilanlarında ise tek bir şehir için tek bir kurum tarafından personel alımı olacağı duyuruldu. 

TYP İLE PERSONEL ALIMI

Toplum Yararına Program kaspamında yayımlanan ve başvuru süreci devam eden ilanlar arasında Kastamonu için yayımlanan ilan bulunuyor. Bu ilan Kastamonu’da faaliyet gösteren Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından yayımlandı. 

İlana göre alımlar Çevre Temizliği kadrosu için olacak. Bu kadro için yapılacak personel alımlarına ise aşağıda yer alan başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvuru yapabilecek. 

Başvuru Şartları

TYP ilanları ile kamuda çalışmak için sağlanması gereken ilk koşul, Türk vatandaşı olmak. Bu şartın yanında adayların kamu haklarından mahrum olmamaları ve görevli düzenli yapmaya engel sağlık sorunlarının bulunmaması gerekiyor. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan başvuru şartı açıklamasında ayrıca adayların 18 yaşından büyük olmaları, emekli veya dul aylığı almıyor olmaları, açıköğretim fakülteleri hariç öğrenci olmamaları gerektiği belirtildi.

İlana ulaşmak için TIKLAYINIZ (İlan No Yerine: 283009 yazıp Ara butonuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir