İşkur İş İlanları

Tarım Bakanlığı İŞKUR Üzerinden KPSS’siz Personel Alımı Yapıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu üzerinden bir ilan yayımlayarak personel alımı yapacağını açıkladı. 

Bakanlık tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların tek bir kadroda yapılacağı ilan edildi. Bakanlığın Ankara’da bulunan birimlerine yapılacak alımlara ilişkin ayrıntılar.

TARIM BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadro Hayvan Bakıcısı olarak duyuldu. 

En az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına başvuruda bulunabilmek için çeşitli mesleki özel koşullara haiz olmak gerekiyor. 

İLANA BAŞVURU YAPMAK İÇİN

Tarım Bakanlığı personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını yapmadan önce İŞKUR üzerinden belirtilen başvuru şartlarına haiz olmalılar.

Bu noktada adayların Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevine engel sağlık sorunu olmaması gibi başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. 

Bu başvuru koşullarının yanında adaylardan ayrıca aşağıda yer alan şartlar talep ediliyor.

Uluslararası Hayvancılık Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğünde geçici statüde( 5 ay 29 gün süre ile) istihdam edilmek üzere 1 işçi alınacaktır. Talebe başvuracak adayların tercihen en az 6 ay süre ile Büyükbaş, Küçükbaş ve Kanatlı Hayvan Bakıcısı olarak çalışmış olması gerekmektedir. Mülakatı kazanan adaydan Büyükbaş, Küçükbaş ve Kanatlı Hayvan Bakımı işlerinde çalıştırılmak üzere hayvanla temas etmeye engel hali olmadığını gösterir heyet raporu istenecektir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Tarım Bakanlığı’nın İŞKUR üzerinden yayımladığı personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden kuruma bildirecekler. Başvurular için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlan için TIKLAYINIZ

İŞKUR’da İlan Edilen Kamu İşçisi ve Memur Alımlarından Yayımlandığı Anda Haberdar Olmak için 

Android Mobil Uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS Mobil Uygulamamız için TIKLAYINIZ

Memur alım ilanları diğer adaylar incelemek için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir