İşkur İş İlanları

Tarım ve Orman Bakanlığı 275 TYP Personeli Alım İlanı Yayımladı

Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanları arasında Tarım ve Orman Bakanlığı ile bu bakanlığa bağlı birimler içinde alım ilanları bulunuyor 

Tarım Bakanlığı tarafından yayımlanan TYP personel alım ilanlarında yer alan tüm ayrıntıları ve halen yayında olan tüm TYP personel alım ilanlarına dair genel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. 

İşte başvuru süreci devam eden TYP personel alım ilanları

TARIM BAKANLIĞI TYP PERSONEL ALIM İLANI

Tarım ve Orman Bakanlığı yayımladığı personel alım ilanında çok sayıda pozisyon için alım ilanı bulunuyor. Bakanlık birimleri tarafından yapılan (İl Tarım Müdürlükleri, Araştırma Enstitüleri, Tarım ve Orman İşletmeleri) ilanlara ilişkin liste şu şekilde,

Alım Yapacak Tarım Bakanlığı Birimleri ile Kontenjan Detayları

Ağrı Orman İşletme Müdürlüğü 130 TYP Personeli, Bahçeköy Orman İşletmesi 30 TYP Personeli alımı, Gıda Kontrol Labaratuvarı 5 TYP Personeli alımı, Adana İl Tarım Orman Müdürlüğü 10 personel alımı, Karabük İl Orman Müdürlüğü 10 Personel alımı, Gölcük Orman Müdürlüğü 10 personel alımı, Eskişehir İl Fidanlık Müdürlüğü 10 personel alımı, Amasya Orman İşletme Müdürlüğü 50 TYP Personel alımı, Mısır Araştırma Enstitüsü 20 personel alımı.

TYP PERSONEL ALIMI YAPILACAK ŞEHİRLER

Toplum Yararına Program kapsamında personel alım ilanı yayımlayan kurumların bulunduğu şehirler; Sakarya, Hatay, Amasya, Eskişehir, Çanakkale, Elazığ, İstanbul, Niğde, Eskişehir, Kocaeli, Karabük, Burdur, Niğde, Yalova, Ağrı

TYP BAŞVURU KOŞULLARI

TYP ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları;

TYP işçi adaylarının Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı işsiz olması gerekiyor. İŞKUR’a üye olmanın yanı sıra adayların 18 yaşını tamamlamış olmaları diğer bir koşul. Bu koşulların dışında adayların emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim öğrencileri hariç), TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olmak.

TARIM BAKANLIĞI İLANLARI NASIL GÖRÜNTÜLENİR?

Sadece tarım bakanlığı tarafından yayımlanan ilanları görüntülemek isteyen adayların ilanları tek tek incelemeleri gerekiyor. Bizler yukarıda kadro detayları kısmında alım yapacak kurumları aktardık şehre göre arayıp ilanları inceleyerek Tarım Bakanlığı TYP ilanlarına ulaşabilirsiniz.

TYP İLAN ARAMA SAYFASI

İlanlara ulaşmak için; aşağıda yer alan bağlantı üzerinden TYP İş İlanları Arama sayfasını görüntüleyin. Bu sayfa üzerinden hiçbir bölümü doldurmadan direkt Ara butonuna basın. Tüm ilanlara ulaşacaksınız. Ayrıca şehre göre de arama yapabilirsiniz. 

TYP ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

İŞKUR TYP Personel Alım İlanları Yayımlandığı Anda Haberdar OImak İçin Bizleri Takip Edin

 İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Facebook Yardımlaşma ve Duyuru Grubumuz İçin TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir