İşkur İş İlanları

Tarsus Belediyesi 103 Geçici Belediye İşçisi Alımı Yapacağını Duyurdu

Mersin’e bağlı Tarsus Belediye Başkanlığı hem Devlet Personel Başkanlığı hemde Türkiye İş Kurumu aracılığıyla bir ilan yayımlayarak personel ihtiyacı olduğunu duyurdu. 

Bu kapsamda geçici işçi alımı yapacağını ilan eden Tarsus Belediyesi alımlarda 103 personel istihdamı olacağını duyurdu. Belirli süreli çalıştırılacak olan işçiler için çalışma süresi 5 ay 29 gün olark duyuruldu. 

İLANA KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Tarsus Belediye bünyesinde geçisi işçi olarak çalışmak isteyen adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden kuruma bildirecekler. Bunun için bir ilan metni yayımlayan belediye alımlara başvuruda bulunacak özel koşulları da yayımladı. 

Bu kapsamda ilana en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceğini ilan eden Mersin Tarsus Belediyesi öğrencilerin bu ilana başvuruda bulunamayacağını duyurdu. 

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 yaşından büyük olunması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olması, Görevini yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmaması ve güvenlik soruşturması sonucunun olumlu olması isteniyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alımı için başvuru süreci 27 Mayıs tarihinde başlayacak ve 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir