İşkur İş İlanları

Tarsus Üniversitesi lise mezunu güvenlik görevlisi alımı yapacak!

Tarsus Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir güvenlik alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre Tarsus Üniversitesi Rektörlüğü, en az lise mezunu silahsız 6 güvenlik görevlisi alımı yapacaktır.

Alınacak güvenlik görevlileri, Tarsus Üniversitesinde daimi olarak istihdam edilecek olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların 16-20 Aralık 2019 tarihleri arasında İŞKUR şubelerinden veya aşağıda belirtilen link üzerinden online yapmaları gerekmektedir.

ÖZEL ŞARTLAR

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.

Sınavda başarılı olan adayların, çalıştırılacağı meslek kolunda çalışmasında sakınca olmadığına dair durumunu sağlık raporu ile belgelendirmek.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir.

Vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamak.

5188 Sayılı Kanun Gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı İle Tamamlamış Olmak (Temel Eğitim Sonrası Çalışma Süresi Dolanlar İçin Yenileme Eğitiminin Yapılmış Olup, Kimlik Kartı Süresinin Dolmasına  En Az (1) Bir Yıl Kalmış Olması) Ve Valiliklerce Verilen Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına Sahip Olmak.

Kpss Şartı Aranmamaktadır. (Kura Usulü Ve Sözlü Sınav Yapılacaktır.)

Katılım Belgesi Sertifika Olarak Kabul Edilmeyecektir.

İhtiyaç halinde Görev Yeri rektörlükçe değiştirilebilecektir.

SÖZLÜ SINAV VE KURA İŞLEMLERİ

Kura usulü ile işe alımlarda kura çekimi, mevzuatına uygun olarak noter huzurunda yapılır. Adaylar istemeleri halinde kura çekimini izleyebilecektir.

Sözlü sınava alınacak asıl adayların listesi açık iş sayısının dört katı, öncelik hakkına sahip olanların dört katı olarak kura çekimi sonucu belirlenir. Kura ile ayrıca aynı sayıda yedek adayın isimlerini kapsayan bir liste oluşturulur.

Kura Çekimi sonucunda belirlenen adaylar Sözlü Sınava alınacaktır.

Sözlü sınavın gün, saat ve yeri ile sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi Üniversitemizin internet sitesinde (http://www.tarsus.edu.tr) duyurulur. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilir ve ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmaz.

Sözlü sınava katılmayan asıl aday yerine yedek listenin ilk sırasındaki kişiden başlamak suretiyle bildirim yapılacaktır.

Yapılan sınavlar sonucunda asıl ve yedek olarak başarılı olan adaylar  Üniversitemizin internet sitesinde (http://www.tarsus.edu.tr) ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru yapan adayların başvuru sürecini belirtilen internet adresinden takip etmeleri önem arz etmektedir.

Kura tarihi ve yeri: 03.01.2019 saat 10:00 Tarsus Üniversitesi Konferans Salonunda yapılacaktır.

İlana hemen online başvuru yapmak için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir