İşkur İş İlanları

TCDD, TTK ve Spor Bakanlığı İŞKUR Destekli 4 Bin 299 İşçi Alım İlanları

3 farklı kurumu İŞKUR aracılığıyla işçi alımları yapacaklar. İlanlarda yer alan açık kadrolar, özel koşullar ve başvuru süreçlerine dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

TTK 1000 İŞÇİ ALIM İLANI

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) 1000 işçi alım ilanı Devlet Personel Başkanlığı üzerinden bir ilan yayımladı. Uzun zamandır merakla beklenen ilana ilişkin detaylarda 857 sayılı İş Kanununa tabi daimi işçi statüsünde “Pano-ayak üretim işçiliği” sanatında çalıştırılmak üzere” personel alımı yapılacağını açıkladı.

Bu kadro için 1000 personel alımı yapacağını duyuran kurum adaylardan şu şartları talep etti. ”İlan tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak, En az İlkokul mezunu olmak, İlan tarihi itibari ile 32 yaşından gün almamış olmak, Askerlikle ilişiği olmamak, Zonguldak, Bartın veya Karabük illerinde ikamet ediyor olmak,” Söz konusu alım ilanına başvuru süreci 12 Şubat tarihinde başlayacak. 

İlana dair detaylar için TIKLAYINIZ

SPOR BAKANLIĞI 356 PERSONEL ALIMI 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu yapmış olduğu bir açıklama ile Gençlik ve Spor Bakanlığına işçi alımı müjdesi verdi. 278 Engelli Personel, 146 Eski Hükümlü Personel ve 2819 Normal Personel alımı yapılacak personel alımları ise çok sayıda pozisyonda olacak. İşte açık kadrolar;

Temizlik Görevlisi, Cankurtaran, Mekaniker (Pedallı Araçlar), Otobüs Kaptanı (Şoför), Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Elektrik Tesisatçısı (Bina), Güvenlik Görevlisi, Havuz Suyu Operatörü, Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, Garson (Servis Elamanı), Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni, Bilgisayar Donanım/ Teknolojisi Teknikeri, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi Teknikeri, Makine Teknikeri, Gençlik Lideri, Muhasebeci. İlan 11 Şubat tarihinde başvuruya açılacak. 

İlana dair detaylar için TIKLAYINIZ

TCDD 356 PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Nisan ayı içerisinde başlayacak alımlara başvuru sürecine ilişkin kadro detayları ise belli oldu. Kurum 86 tren teşkil işçisi, 42 demiryolu yol yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188 demiryolu hattı bakım onarımcısı, 40 liman vinç operatörü olmak üzere toplamda 356 adet yeni personel alımı gerçekleştirecek. 

İlana dair detaylar için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.