İşkur İş İlanları

Temizlik personeli alımı ilanı yayımlandı! İşte başvuru şartları

İŞKUR üzerinden Gürpınar Öğretmen Evi Ve Aso Müdürlüğü en az lise mezunu kadın ya da erkek temizlik personeli alımı ilanı yayınlandı. İŞKUR’un açık iş ilanları kategorisinde bulunan temizlik personeli ilanı başvuru şartları ve detayları aşağıda inceleyebilirsiniz. Başvurular 14 Ocak’ta başlamış olup, 20 Ocak’a kadar devam edecek. 

Van’ın Gürpınar ilçesine bağlı Gürpınar Öğretmen Evi ve Aso Müdürlüğü’ne alınacak temizlik personeli kura ile belirlenecek. Kura ise 27.01.2020 Pazartesi günü Saat: 10.00’da yapılacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI

En Az İlköğretim  Mezunu olmak

Gıda ve su sektöründe çalişanlaer için hijyen eğitimi sertifikasına sahip olmak

Gürpınar İlçesine İkamet ediyor olmak

İstenen belgelerin en geç 24/01/2020 Cuma günü akşamına kadar    kurum Müdürü Fahri KIZILASLAN’a teslim edilmesi gerekir

Bu talep Belirli Süreli (Geçici) olup ilçe genelinde karşılanacaktır.  Kur’a çekimi tarihi: 27.01.2020 Pazartesi günü Saat: 10.00 de Gürpınar öğretmenevi ve akşam sanat okulu toplantı salonunda yapılacktır

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Çalışma Adresi: Gürpınar Öğretmen Evi Ve Aso Müdürlüğü Binası Gürpınar/Van

İlanı daha detaylı incelemek ve başvuru yapmak için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir