İşkur İş İlanları

Temmuz 2019 İŞKUR TYP İle İşçi Alımları: İlan Yayımlanan İllerin Listesi

Kamu kurumlarının sıkça kullandıkları Toplum Yararına Program kapsamında geçici işçi alımı uygulamasında yeni ilanlar adaylara duyuruldu. Temmuz ayının girmesinin ardından personel ihtiyacını TYP ile gidermeyi amaçlayan çok sayıda kurum Çevre Temizliği uygulama alanında alım yapacağını bildirdi.

TEMMUZ 2019 TYP İLE GEÇİCİ İŞÇİ ALIM İLANLARI

Kamu kurumlarının TYP ile yayımladıkları personel alım ilanlarını belirli aralıklarla siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Adayların oldukça yoğun ilgi gösterdikleri TYP personel alım ilanlarına dair güncel detaylar şu şekilde

3 Şehir İçin TYP Personel Alım İlanı Bulunuyor

* Kırklareli

* Adıyaman

* Mardin

Bu üç şehir için ilan yayımlayan bazı kurumlar il ve ilçe belediye başkanlıkları, valilikler, il sağlık müdürlüğü, il aile ve sosyal politikalar müdürlüğü, il tarım ve orman müdürlüğü. 

BAŞVURULAR NE ZAMAN SONA ERECEK?

Halen yayımda olan TYP ile personel alım ilanlarının tamamı için son başvuru tarihi aynı. Adaylar kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanların 5 Temmuz tarihine kadar başvurularını yapabilecekler. 

Başvurular İŞKUR Genel Müdürlükleri ya da Hizmet Birimleri üzerinden yapılabilir. 

TYP İLANLARINI İŞKUR’DA İNCELEMEK İÇİN

Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan ilanları İŞKUR’da incelemek isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

Bu bağlantı ile İŞKUR TYP ilan arama sayfasına ulaşacak adaylar burada ister şehre göre isterlerse de uygulama alanına göre arama yapabilirler. 

Hiçbir işaretleme yapmadan direkt ara butonuna basan adaylar tüm ilanları görüntüleyebilirler.

İŞKUR TYP İlan Arama Sayfası

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir