İşkur İş İlanları

Temmuz Ayı Sonu TYP Personel Alımı İçin İlan Yayımlayan Kurumlar

Türkiye İş Kurumu üzerinden TYP ile personel alımı için yeni duyurular adaylara duyuruldu. 

İŞKUR’un Toplum Yararına Program İş Arama sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan duyuruda Mardin için personel alımı yapılacağı bildirildi. 

Mardin Merkez’de görevlendirilmek üzere yayımlanan ilan Artuklu İlçe Müftülüğü’nce yayımlandı. İlana göre alımlar tek bir uygulama alanında olacak. Artuklu İlçe Müftlüğü alımların Çevre Temizliği için olacağını ve bu alımlarda 7 personel istihdamının yapılacağını bildirdi. 

TYP İLE PERSONEL ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. Her TYP ilanı için geçerli olan bu TYP başvuru koşulları şunlar;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşından büyük olmak, Görevini düzenli yapmaya engel olacak sağlıkı sorunu olmamak,  başvuru esnasında emekli ve dul aylığı almıyor olmamak ve açıköğretim programları hariç öğrenci olmamak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

TYP ilanları için başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu İl Müdürlükleri yada Hizmet Birimleri üzerinden 24 Temmuz tariihine kadar yapabilirler. Adaylar ilanlara ise İŞKUR’un internet sayfası üzerinden ulaşacaklar. 

Kamuilanlari.com olarak aşağıda verdiğimiz bağlantı üzerinden ilanlara ulaşacak adaylar tüm detayları buradan ulaşabilirler. İlana ulaşmak için bağlantıya tıklayın ve direkt olarak ara butonuna basın. 

İŞKUR TYP ilanlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir