İşkur İş İlanları

Trenlerde Görevlendirmek Üzere 60 Güvenlik Görevlisi Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden takip edilen ilanlardan bir tanesi de Güvenlik Görevlisi alım ilanları. Çok sayıda adayın yakından takip ettiği kadro için Türkiye geneli yüzlerce alım ilanı bulunuyor. 

Bu kapsamda Banka Güvenlik Görevlisi, Silahlı Güvenlik Görevlisi, Silahsız Güvenlik Görevlisi ve Genel Güvenlik Görevlisi kadroları için yayımlanan personel alım ilanlarına yeni gün itibariyle yeni bir ilan eklendi. 

Trenlerde görevlendirmek üzere ilan edilen Güvenli Görevlisi alım duyurusunu ve ilana ilişkin tüm ayrıntıları sizlerle buluşturuyoruz. 

TREN GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilana alımların Güvenlik Görevlisi (Tren) kadrosu için olacağı ifade edildi. Bu kadro için iki farklı ilan yayımlayan firma alımların Gaziantep’de olacağını duyurdu. 

Bu kadro için toplam 60 personel alımının yapılacağı bildirilirken alımlar 30 bir ilan, 30 ise diğer ilan şeklinde yayımlandı. 

İŞKUR’da aday erişimine açılan ilanların ilki ”00005084654” ilan numarası ile adaylara duyurulurken diğer ilan ”00005084728” numarası ile paylaşıldı. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Kamu kurumları veya özel sektör farketmeksizin yayımlanan her ilanda adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. Bu başvuru koşulları alım yapacak kurumun ya da firmanın kendi durumuna göre ve alım yapılacak kadronun mesleki özelliklerine göre belirleniyor. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firması tarafından yayımlanan Güvenlik Görevlisi (Tren) kadrosu içinde sağlamaları gereken koşullar bulunuyor.  İşte bu kadro için belirlenen bu koşullar;

Tren bünyesinde Güvenlik Görevlisi olmak için başvuru yapacak adayların haiz olmaları gereken şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, İlanı yayımlayan firmaların talep ettiği yaş şartını sağlanak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Alım yapacak olan kurumun istediği tüm sertifika şartlarını sağlamak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak Güvenlik Görevlisi kadrosu için talep edilen silahlı veya silahsız sertifika sahibi olmak, Firmalar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, şartlarını sağlamaları gerekiyor, maddeleri bulunuyor. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu Güvenlik Görevlisi alımı için firma herhangi bir açıklama belirtmemiş. İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden elektronik olarak yapabilirler. 

İlana Ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir