İşkur İş İlanları

TSK, Deniz Kuvvetleri Bünyesinde 3 Daimi İşçi Alımı Yapacak. Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yayınladığı ilana göre ‘İkmal destek ve bakım merkezleri’nde’ görevlendirmek üzere 3 daimi işçi alımı yapacağını duyurdu. Alımlar internet üzerinden gerçekleşebilecekken 2 kadroya başvurular ülke genelinden alınacak. 

Alım yapılacak kadrolar:

Yayımlanan alım ilanında kaynakçı, boyacı, diğer tahmil-tahliye ve ilgili yük taşıma işçisi kadrosunda alım gerçekleştirilecektir. 

Başvuru şekli:

İŞKUR il müdürlüklerinden/ hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya e-Şube İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Başvuruda bulunmak için siteye giriş yaptıktan sonra Açık İş İlanları sayfasından ilan kodu bölümünde kaynakçı alımı için 00005220325, boyacı alımı için 00005220352, diğer tahmil-tahliye ve ilgili yük taşıma işçisi alımı için 00005221986 kodları kullanılarak başvuru yapılacaktır.

Başvuru şartları:

Yayımlanan alım ilanına başvuru şartlarında  kişisel durumu engelli olma şartı vardır. Bunun dışında kaynakçı kadrosu için meslek liselerinin Metal Teknolojisi alanı Kaynakçılık dalı veya Metal işleri bölümü mezunu olma şartı vardır.

Boyacı alımı için Meslek Lisesi mezunu olup, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Otomotiv Boya Teknolojisi mezunu olunması gerekmektedir.

Bu şartı taşımayan adaylar en az ilköğretim mezunu olup MEB onaylı Kaynakçı mesleki eğitim belgesine sahip olma veya en az İlköğretim  mezunu olup, Mesleki Yeterlilik Kurumunun Çelik Kaynakçısı belgesine sahip olması gerekmektedir. Tahmil-tahliye ve ilgili yük taşıma işçisi için de en az lise mezunu olma şartı vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir