İşkur İş İlanları

TSK Mühimmat Müdürlüğü, MKEK ve DSİ Kamu İşçisi ve Memur Alımı Yapıyorlar

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları yeni haftanın yayımlanmasının ardından güncellendi. Çok sayıda kamu kurumu yeni gün ile birlikte çok sayıda kadroda personel alımı için ilan yayımladılar. 

Kamu İlanlari olarak yayımlanan bu personel alım ilanlarını sizler için derledik. 

* Memur veya kamu işçisi alım ilanı yayımlayan devlet kurumları

* Alım yapılacak açık pozisyonlar bilgileri

* Başvuru süreci ve şekline dair tüm detaylar

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

İŞKUR üzerinden yayımladıkları alım ilanları ile personel alımı yapacağını duyuran kamu kurumları şunlar;

DSİ 14.Bölge Müdürlüğü, Tülomsaş A.Ş., DSİ 92.Şube, TSK Mühimmat Ayırma Ve Ayıklama Tesisi Müdürlüğü, Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü(Kamu Grubu), Atatürk Üniversitesi, Bahşılı Belediye Başkanlığı, Manisa Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği, Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü, Erzincan Sulama Birliği, Kayseri Emniyet Müdürlüğü, Konya İl Emniyet Müdürlüğü, Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü İşkur Faaliyetleri, Erzincan Emniyet Müdürlüğü, Piraziz Öğretmenevi Sosyal Tesis İşletmesi Bartın İl Özel İdaresi, Atakum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan kamu kurumları yayımladıkları personel alım ilanlarında çok sayıda kadroda personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

En az ilkokul mezunu işçi alımının yapılacağı alım ilanlarında ayrıca en az lise mezunu memur alım ilanları yer aldı. İşte o kadrolar,

Telsiz-Telefon Operatörü, Diğer Tahmil-Tahliye Ve İlgili Yük Taşıma İşçileri, Cephane Islahatçısı, Temizlik Görevlisi, Çiftçi (Tarla Ürünleri)(Zirai Sulamacı), İş Makineleri Operatörü, Büro İşçisi, Beden İşçisi (Temizlik), Aşçı Yardımcısı, Aşçı, Bilgisayar Operatörü/Kullanıcısı, Yükleyici (Loder) Operatörü, Greyder Operatörü, Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü, Silindir Operatörü, Otomotiv Elektromekanikeri/Otomotiv Diagnostik (Arıza Tespit Ve Giderme), Kamyon Şoförü, Elektrikçi (Genel), Fayans, Seramik Ve Karo Döşemecisi, Makine Teknolojisi Teknisyeni, Sıhhi Tesisatçı, Motor İmalat Bakım ve Onarım İşçisi, Makine Teknolojisi Teknisyeni,Direnç Alın Kaynakçısı, Proses İşçisi

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar için başvuru koşullarını ana başlıkları ile aşağıda aktarıyoruz.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Bu şartlar arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak ve sonucunun olumlu olması şartları yer alıyor. 

İLANLARA BAŞVURU YÖNTEMİ

Söz konusu alım ilanlarına başvurular hem şahsen hemde internet üzerinden elektronik olarak yapılabilecek. Bu yöntem ilan metinlerinde adaylara duyuruluyor. Adayların bu bakımdan dolayı ilan metinlerini niyi incelemeleri isteniyor.

İLANLARA İŞKUR’DA ULAŞMAK İÇİN

Öncelikle aşağıda yer alan İŞKUR İş İlanları Arama sayfasına aşağıda yer alan bağlantı üzerinden gidiyoruz. Bu sayfada aşağıda ki resimde yer alan bölümü kamu olarak seçip Ara butonuna basıyoruz. 

Resimli Gösterim;


İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir