İşkur İş İlanları

TÜBİTAK 20-24 Ocak’ta 15 personel alımı yapacak!

TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi bugün Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un kamu iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre TÜBİTAK, aşağıda belirtilen sayılarda personel alımı yapacaktır.

Personel alımı ön kayıt başvuruları İŞKUR şube müdürlüklerinden veya e-şube üzerinden online olarak yapılacak olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların başvurularını 20-24 Ocak 2020 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir.

TÜBİTAK HANGİ KADROLARA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

4 Büro Memuru (Genel), 2 Şoför (Yolcu Taşıma), 7 Diğer Teknisyen ve Teknikerler ve 2 Güvenlik Görevlisi (Silahlı) olmak üzere toplamda 15 personel alımı yapılacaktır.

GENEL ŞARTLAR

Merkezimiz bünyesindeki faaliyetleri yürütebilecek TMY (Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan) statüsünde personel istihdam edilecektir.

1) T.C. Vatandaşı olmak,

2) Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak,

3) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak,

KADROLARA GÖRE BAŞVURU ŞARTLARI

Büro memuru alımı için;

İstenilen İş Gücü Sayısı: 4 (dört) kişi

Eğitim Durumu: Ön lisans

Hizmet Grubu: Memur

Çalışma İli: Gebze / KOCAELİ

Eğitim Durumu: Yükseköğretim Kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Bilgi Yönetimi, İşletme Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Halkla İlişkiler ve Tanıtım programlarından birini bitirmiş olmak.

Şoför alımı için;

En az önlisans mezunu,

B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

SRC 2 belgesi ve psikoteknik raporu sahibi olmak

Teknisyen Alımı İçin;

İstenilen İş Gücü Sayısı: 7 (iki) kişi

Eğitim Durumu: Ön lisans

Hizmet Grubu: Diğer Teknisyen ve Teknikerler

Çalışma İli: Gebze / KOCAELİ

Eğitim Durumu: Yükseköğretim Kurumlarının iki yıllık ön lisans eğitimi veren, Bilgi Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Teknolojisi, Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı, Elektrikli Cihaz Teknolojisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Elektronik Haberleşme Teknolojisi, Elektronik Teknolojisi, Görsel İletişim, Grafik Tasarımı, Harita ve Kadastro, Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi, Makine, Makine Resim ve Konstrüksiyon, Mekatronik, Metal İşleri, Metalürji veya Yapı Tesisat Teknolojisi programlarından birini bitirmiş olmak.

Güvenlik Görevlisi Alımı İçin;

İstenilen İş Gücü Sayısı: 2 (iki) kişi

Eğitim Durumu: Ön lisans

Hizmet Grubu: Memur (Koruma)

Çalışma İli: Ankara

Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı Sahibi olmak,

Vardiyalı çalışma ve gece çalışması yapmaya engel bir durumu olmamak,

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

TÜBİTAK’ın İŞKUR sayfasında yayınladığı ilanları görüntülemek ve hemen online başvuru yapmak için, ana sayfada yer alan açık iş ilanları kategorisine (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx) giriş yaptıktan sonra, ‘’işyeri ünvanı’’ kısmına TÜBİTAK’’ yazarak ‘’ara’’ butonuna basınız. Ardından istenilen kadroya ilanına tıklayarak başvuru ekranından iş başvuru kaydınızı yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir