Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
İşkur İş İlanları

Türkiye Geneli 641 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin İlan Yayımlandı (Silahlı/Silahsız)

Kamu İlanları olarak siz okuyucularımıza kamu kurumları ile özel sektör firmalarına yapılan personel alımlarını detayları ile paylaşıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza Türkiye geneli faaliyet gösteren çok sayıda özel sektör firması ve bazı kamu kurumları tarafından yayımlanan Güvenlik Görevlisi alımlarını derledik. 

Söz konusu alımlara dair kadro detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

KADRO BİLGİLERİ

Çok sayıda kurum ve firma tarafından yayımlanan güvenlik görevlisi alımları 5 farklı alanda gerçekleştiriliyor. Bu alanlarda en fazla alım ilanı Güvenlik Görevlisi (Genel) kadrosu için yayımlandı. Bu pozisyon için 560alım ilanı yer alıyor.

Bu alımların yanı sıra en az alım ilanı ise Güvenlik Müdürü kadrosu için bu pozisyonda yalnızca 1 alım ilanı yer alıyor. Diğer bir dikkat çeken ilan ise Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) alanında. Bu kadro için yayımlanan ilan sayısıda yalnızca 2.

Bu kadroların dışında Güvenlik Görevlisi (Silahlı) pozisyonu için 38, Güvenlik Görevlisi (Silahsız) pozisyonu için ise 40 alım ilanı yer alıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARINA DAİR DETAYLAR

Haberimizde belirttiğimiz bu alım ilanları çok sayıda kurum ve firma tarafından yayımlanıyor. Bundan dolayı her ilan için adaylardan talep edilen koşullar farklılık gösterebilir.

Genel Hatlarıyla Başvuru Koşulları ise Şu Şekilde;

Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az lise mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen belgelere sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Talep edilen kadro için gerekli olan güvenlik sertifikasına sahip olmak.

İLANLAR İŞKUR’DA YAYIMLANDI

İŞKUR’da yayımlanan bu ilanlara adaylar nasıl ulaşacaklar?

Adaylar öncelikle hangi kadro için yayımlanan ilanları inceleyeceklerse onu belirlemeliler. Bundan sonra aşağıda yer alan bağlantıdan İŞKUR İş İlanları Sayfasına ulaşacaklar. Burada Meslek yazan alana belirledikleri kadronun adını yada direkt olarak Güvenlik Görevlisi yazacaklar ve arama butonuna basacaklar. 

İlanları görüntülemek için TIKLAYINIZ 

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir