İşkur İş İlanları

Türkiye İş Kurumu Aracılığıyla Zabıt Katibi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanlarına hergün bir yenisi ekleniyor. Türkiye geneli çok sayıda firma tarafından yayımlanan bu personel alım ilanlarında adayların rağbet gösterdiği alanlarda ilanlar bulunuyor. 

Bu çerçevede yayımlanan son personel alım ilanında yine adayların oldukça yakından takip ettiği meslek gruplarından olan Zabıt Kabiti alımı için ilan yayımlandı. 

Bu kadro için ilan yayımlayan özel sektör firması tarafından yapılan iş tanımı, ilana başvuru yapmak için gerekli olan başvuru koşulları, ilana başvuru süreci ve diğer detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

İŞKUR ÜZERİNDEN ZABIT KATİBİ ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden yayımlanan Zabıt Katibi alım ilanında, alımların İstanbul’da olacağı bildirildi. İlana göre bu kadro için ilan yayımlayan firma 5 personel istihdamı sağlayacak. 

Firma alımlara dair yayımlamış olduğu iş tanımı açıklamasında şu ifadeleri kullandı. ”Haftalık çıkardığımız hukuk yayınları için ses kayıtlarının hızlı bir şekilde çözümlemesini ve düzenlemesini yapabilecek adalet meslek yüksek okulu mezunu veya tam zamanlı çalışabilen öğrencisi, iyi derecede 10 parmak klavye yazabilen ekip arkadaşları arıyoruz.”

Peki ilana başvuru yapacak adaylar hangi koşulları sağlamak zorundalar? İşte o detaylar;

BAŞVURU ŞARTLARI

Her yayımlanan personel alım ilanında olduğu gibi İŞKUR aracılığıyla duyurulan Zabıt Katibi alım ilanında da çok sayıda özel şart bulunuyor. Bu özel şartların yanında ayrıca tüm adayların sağlamaları gereken genel koşullarda mevcut. 

Bu bağlamda ilan için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken o genel ve özel başvuru koşulları şunlar;

Adayların Türk vatandaşı olması, kurum tarafından belirlenen deneyim şartını sağlaması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevini sürekli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu olmaması, ilan için belirlenen ve aşağıda yer alan özel şartları sağlaması, erkek adaylar için askerlik görevini yapması, yapmış sayılması yada tecilli olması gerekiyor. 

Firma Bu Koşulların Dışında;

İlanı yayımlayan özel sektör firması aşağıda yer alan ve madde madde sizlere aktardığımız koşulların adaylarca haiz olunması gerektiğini belirtti.

* Adalet meslek yüksek okulu mezunu veya tam zamanlı çalışabilecek öğrenci,

* Hukuk derslerinde başarılı,

* 10 parmak klavye başarısı yüksek,

* Word ve Excel uygulamalarında başarılı olan,

* Kendini ifade bilen ve ekip çalışmasına uygun,

* iş bitirme başarısı yüksek olan ekip arkadaşları arıyoruz.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Söz konusu personel alım ilanı için başvuru yapacak adaylar başvurularını 31 Temmuz tarihine kadar yapacaklar. Başvurular elektronik ortamda firmaya özgeçmiş gönderilmesi suretiyle yapılacak. 

”00005051172” ilan numarasıyla yayımlanan alımlara başvuru yapacak adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

İlan için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir