İşkur İş İlanları

Türkiye Taşkömürü Kurumu işçi alım ilanı yayınladı! TTK’ya İŞKUR aracılığı ile lise mezunu 30 vasıflı işçi alımı yapılacak!

Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) aşağıda belirtilen kadrolardan toplamda 30 işçi alımı yapılacağını duyurdu. Alınacak işçiler TTK’nın kadrolu personeli olarak daimi istihdam edileceklerdir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak olup, öğrenim şartı ilanda belirtilmiştir.

TTK tarafından yapılan resmi duyuru şöyle;

30 NİTELİKLİ İŞÇİ ALIMI DUYURUSU

2019 yılı Genel Yatırım ve Finansman Programı çerçevesinde, Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde 4857 sayılı İş Kanunu’na tabi daimî işçi statüsünde çalıştırılmak üzere aşağıda belirtilen meslek ve eğitim durumlarına ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre, Zonguldak İş Kurumu aracılığı ile toplam 30 nitelikli eleman alımı yapılacaktır. Talebimize istinaden Zonguldak İş Kurumunca 21.10.2019 tarihinde 5 günlük ilana çıkılacak olup, ilan bitimi sonucunda başvuran adaylar arasından işe alınacak işçileri tespit etmek amacıyla Pratik Uygulama ve Sözlü Sınav yapılacaktır.

12 DÖKÜMCÜ

Meslek Liselerinin; Endüstriyel Döküm, METALURJİ-(Döküm (metal), İzabe) dalından veya METALURJİ TEKNOLOJİSİ alanı bölümünden mezun olmak.

6340-Dökümcülük sanatında çalıştırılacaktır.

4 KAYNAK İŞÇİSİ

Meslek Liselerinin; Kaynakçılık, Metal İşleri bölümünden veya METAL Teknolojisinin Kaynakçılık dalından mezun olmak.

6320-Kaynakçılık sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.

2 MEKANİZASYON VE PRES İŞÇİSİ

Meslek Liselerinin; Makine, Tesviye veya MAKİNE TEKNOLOJİSİ (Endüstriyel Kalıpçılık, Kalıp, Makine Bakım Onarımcısı), metal teknolojisi- (Isıl İşlemciliği, Çelik yapılandırma ve Metal Doğrama), bölümünden mezun olmak.

Mekanizasyon ve pres işçiliği” sanatında çalıştırılacak olup, gerekli hallerde yeraltı işyerlerinde çalıştırılacaktır.

8 TALAŞLI İMALAT İŞÇİSİ

Meslek Liselerinin; Tesviye, Torna-Tesviye, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC) Torna, Bilgisayarlı Makine İmalatçılığı veya Bilgisayar Destekli Üretim bölümünden mezun olmak.

6310-Talaşlı İmalat İşçiliği sanatında çalıştırılacaktır.

1 AĞAÇ İŞLERİ İŞÇİSİ

Meslek Liselerinin; Ağaç İşleri, Mobilya ve Dekorasyon, Ahşap Teknolojisi alanı, Mobilya ve İç Mekan Tasarım alanı bölümünden mezun olmak.

4120-Ağaç İşleri İşçiliği sanatında çalıştırılacaktır.

3 KALİTE KONTROL İŞÇİSİ

Meslek Liselerinin; Tesviye, Torna-Tesviye, Makine Bakım Onarım, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC) Torna, Bilgisayarlı Makine İmalatçılığı veya Bilgisayar Destekli Üretim bölümünden mezun olmak.

6390-Kalite Kontrol Malzeme İşçisi” sanatında çalıştırılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir