İşkur İş İlanları

TÜVASAŞ Vagon Fabrikası Personel Alımı Başvuruları Yarın Sana Eriyor!

TÜVASAŞ Türkiye Vagon San. A.Ş, 19 Aralık 2019 tarihinde Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’un resmi internet sayfası üzerinden personel alımı için ilan yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre TÜVASAŞ, 19-23 Aralık 2019 tarihleri arasında İŞKUR aracılığı ile, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere toplamda 20 personel alımı yapacak. Başvurular yarın sona erecek olup, iş başvurularınızı mesai saatleri dışında da, İŞKUR sayfasından online olarak yapabilirsiniz.

TÜVASAŞ personel alımları en az lise mezunu öğrenim düzeylerinden yapılacak olup, hangi meslek guruplarından personel alımı yapılacağı, aşağıda belirtilmiştir.

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

TÜVASAŞ personel alımı başvurusu için en yakın İŞKUR şubelerine şahsen giderek veya, İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden e-devlet şifresi ile giriş yapılarak online yapılacaktır. Bunun için öncelikli olarak buraya tıklayınız ve ardından ‘’İŞYERİ ÜNVANI’’ yazan kısma ‘’TÜVASAŞ’’ yazarak ‘’ARA’’ butonuna basınız. Karşına gelen ilan listesinden, hangi meslekten başvuru yapacaksanız o ilanın üzerini tıklayınız ve başvuru ekranında e-devlet şifrenizle giriş yaparak iş başvuru kaydınızı oluşturabilirsiniz.

HANGİ MESLEKLERDEN PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

3 Makine Teknolojisi Teknisyeni Alımı;

İlana başvuracak adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve ortaöğretim kurumlarının Makine, Tornacılık, Frezecilik, Tesviye, Tesviyecilik, Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC), Nümerik Kontrollü Makineler (CNC), Bilgisayarlı Makine İmalatı, Kalıp, Kalıpçılık, Endüstriyel Kalıp, Makine Bakım Onarım bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

2 Elektrik Teknisyeni Alımı;

İlana başvuracak adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve ortaöğretim kurumlarının Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektrik, Elektrikçilik Bölümü, Elektrik Tesisatçılığı bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

1 Elektronik Teknisyeni Alımı;

İlana başvuracak adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve ortaöğretim kurumlarının Endüstriyel Bakım Onarım, Elektronik, Görüntü ve Ses Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Elektrik-Elektronik, Otomatik Kumanda, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri (Elektronik), Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi (Elektornik), Telekomünikasyon, Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Otomasyon Sistemleri Dalı), Güvenlik Sistemleri bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

1 Motor Test Teknisyeni Alımı;

İlana başvuracak adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve ortaöğretim kurumlarının Motor, Motorculuk, Motor (Dizel), Araç Yapım ve Tamiri, Otomotiv Teknolojisi, Otomotiv Elektromekaniği, Otomotiv Gövde bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

4 Raylı Sistemler Mekotronik Teknisyeni Alımı;

İlana başvuracak adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve ortaöğretim kurumlarının Raylı Sistemler Mekatronik, Raylı Sistemler Mekatronik Teknolojisi bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

6 Otomotiv Boya İşçisi Alımı;

İlana başvuracak adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve ortaöğretim kurumlarının Otomotiv Boya bölümünden mezun olmaları gerekmektedir.

3 Marangoz Alımı;

İlana başvuracak adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve ortaöğretim kurumlarının Ahşap Doğrama, Ahşap Doğrama İmalatcısı, Ahşap İskelet İmalatı, İç Mekan ve Mobilya Teknolojisi, Marangoz, Mobilya Döşemeciliği, Mobilya Döşeme İmalatı, Mobilya İmalatı, Mobilyacılık, Mobilya ve Dekorasyon bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir.

KURA ÇEKİMİ

30.12.2019 tarihi saat 10:00′ da TÜVASAŞ lokalinde noter huzurunda kura çekimi yapılacak olup isteyen adaylar izleyici olarak katılabileceklerdir.

Kura sonucu noterce belirlenen asil ve yedek adayların listesi, istenen belgeler ve mülakat tarihi www.tuvasas.gov.tr internet adresi üzerinden duyurulacaktır. Yayınlanacak bu ilan tebligat yerine geçecek olup ayrıca adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Söz konusu web adresinde belirtilen evrakların kura sonucunun internet adresinden duyurulmasından itibaren 2 iş günü içerisinde TÜVASAŞ’a teslim edilmesi gerekmektedir.

İşbaşı yapacak işçi, Vagon İmal ve Tamirciliği işinde çalışacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir