İşkur İş İlanları

TYP İş İlanları: MEB Güvenlik Alımları ve Başvuru Şartları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları gün aşırı güncelleniyor. Yeni hafta başı itibariyle ilan edilen TYP personel alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

İŞKUR aracılığıyla duyurulan ve başvuru süreci devam eden TYP personel alım duyuruları. 

İSTANBUL KADIKÖY İÇİN TYP İLANI

Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan personel alım ilanları arasında yeni hafta başında tek bir duyuru bulunuyor. 

Yayımlanan ilanlara göre İstanbul Kadıköy’de yer alan Milli Eğitim Bakanlığı birimlerine TYP ile personel alımı yapılacak. Alımlar tek bir kadrodan gerçekleştirilecek ve MEB Güvenlik pozisyonunda olacak. 

Başvuru Koşulları

MEB tarafından İstanbul Kadıköy için yayımlanan Güvenlik Gröevlisi alım ilanlarına aşağıda yer alan şartları sağlayan adaylar başvuru yapabilecek.

TYP personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başlıca koşullar şunlar; Kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli ve malul aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim ve açık lise öğrencileri hariç), Bu koşulların yanında ayrıca İŞKUR tarafından düzenlenen bir kurs veya programdan yararlanmış olan işsiz 6 ay geçmeden TYP’ye başvuramaz. İŞKUR tarafından yapılan açıklamada ayrıca devam ettiği bir TYP ile mazeretli ya da mazeretsiz ilişiği kesilen katılımcı aynı TYP’ye tekrar katılamaz.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

İŞKUR aracılığıyla duyurulan TYP personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu’nun il veya ilçelerdeki müdürlükleri ile hizmet birimlerine yapabilirler. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir