İşkur İş İlanları

TYP İşçi Alım İlanları İl İl Sıralı Tam Liste

Nisan ayının ikinci haftasına girdiğimiz şu günlerde devlet kurumları İŞKUR’da yayımladıkları ilanlar ile Toplum Yararına Program yani TYP işçisi alımıları yapıyorlar. 

Kamu kurumları tarafından yayımlanan ve başvuru süreci devam etmekte olan TYP personel alım ilanlarına dair detaylı bilgileri sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

TYP PERSONEL ALIM İLANLARI

TYP personel alım ilanı için ilan yayımlayan devlet kurumları 4 farklı şehirde bulunuyorlar. Buna göre alım yapılacak şehirler arasında İstanbul, Bolu, Adıyaman ve Yozgat yer alıyor. 

Alım yapılacak kadrolar arasında ise MEB Güvenlik, MEB Bakım Onarım, Çevre Temizliği, Kamusal Altyapının Düzenlenmesi ve Ağaçlandırma alanları bulunuyor. 

4 İL İÇİN TYP PERSONEL ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Toplum Yararına Program kapsamında yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilen koşullar kurum, şehir, kadro farketmeden herkes için aynıdır. 

Bu çerçevede bu başvuru koşulları İŞKUR’da duyurulmuş olup Kamuilanlari.com olarak aşağıda sizlere aktarıyoruz. 

İşsizliğin yoğun olduğu dönemlerde veya yerlerde doğrudan veya yüklenici eli ile toplum yararına bir iş ya da hizmetin gerçekleştirilmesi amacıyla sağlanan TYP ilanlarına başvuru koşulları şu şekildedir. Kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekli ve malul aylığı almıyor olmak, Öğrenci olmamak (açıköğretim ve açık lise öğrencileri hariç),

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN?

Söz konusu TYP personel alım ilanlarını daha iyi incelemek, alım yapacak kurumları öğrenmek ve başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir