İşkur İş İlanları

Üniversite kadrosuna KPSS şartsız ilköğretim mezunu 15 güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bugün Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü’nün yeni bir personel alım ilanını yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere KPSS’siz 15 silahsız güvenlik görevlisi alımı yapacaktır.

Alınacak güvenlik görevlileri, üniversite kadrosunda görevlendirilecek olup, başvuruda bulunmak isteyen adayların 23-27 Aralık 2019 tarihleri arasında İŞKUR şube müdürlüklerine şahsen gitmeleri veya aşağıda belirtilen link üzerinden online başvuru kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir.

Başvuru şartları arasında adayların en az ilköğretim mezunu olmaları, 18-40 yaş aralığında olmaları ve 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olmaları gerektiği belirtilmektedir.

KURA TARİHİ VE YERİ

6 Ocak 2020 tarihinde saat: 09:30’da Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Kapalı Spor Salonunda yapılacaktır.

SÖZLÜ SINAV TARİHİ VE YERİ

Sözlü sınava katılacak adayların hangi tarihte ve nerede sözlü sınava katılacağı Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi web sayfasından (https://www.kmu.edu.tr) ilan edilecektir. Ayrıca adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacak ve bu ilan tebligat yerine geçecektir.

İlana İŞKUR sayfası üzerinden online başvuru yapmak için burayı tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir