Gündemİşkur İş İlanlarıKamu Haberleri

İŞKUR üzerinden 9 bin 938 çalışacak işçi aranıyor! 18 Yaşını dolduran herkese iş fırsatı

18 yaşını dolduran herkesin başvuru yapabileceği iş ilanı İŞKUR üzerinden yayımlandı. İŞKUR beden işçisi alım ilanı detayları haberimizde...

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 18 yaşını dolduran tüm adayların başvuru yapacağı beden işçisi alım ilanına başvurular başladı. İŞKUR üzerinden en az okur yazar olan adayların başvuru yapacağı personel alım ilanlarında adayların İŞKUR kaydı olması gerektiği bildirildi.

İŞKUR ÜZERİNDEN BAŞVURULAR BAŞLADI

Beden işçisi alım ilanı arayanlar için İŞKUR üzerinden 9 bin 938 personel alım ilanı yayımlandı. İŞKUR kaydı olan ve  18 yaşını dolduran tüm adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanlarında bazı özel başvuru şartları da yer aldığı görüldü.

BEDEN İŞÇİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Beden işçisi olarak özel ve kamu kurumlarda çalışmak isteyenler için yayımlanan beden işçisi alımı başvuru şartları şöyle:

  • 18 yaşını doldurmuş
  • En az okur yazar, ilköğretim, lise mezunu
  • Verilen görevleri yapmak için herhangi bir sağlık sıkıntısı olmamak
  • Yüz kızartıcı suç işlememiş olmak
  • Belirtilen adreste ikamet ediyor olmak

İŞKUR BEDEN İŞÇİSİ ALIM İLANLARINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan beden işçisi alım ilanına adaylar kendilerine uygun ilana https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440 adresi üzerinden bulduktan sonra İŞKUR üzerinden iş arayan kaydı oluşturduktan sonra başvuru yapabilir.

İlgili Makaleler