İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden Bisküvi Fabrikalarına 635 İşçi Alınacak! İşte Başvuru Tarihleri

İŞKUR, resmi internet sayfasından bisküvi fabrikalarının 635 işçi istihdamı yapılacağını yayınladı. Başvuru yapmak isteyenler, elektronik ortamdan müracaatlarını gerçekleştirebilirler. Hangi illerdeki fabrikalar işçi alımı yapıyor? Nasıl başvuru yapılıyor? Hangi fabrikalar işçi alımı yapıyor? gibi soruların cevapları haberimizde mevcut...

İŞKUR, bisküvi fabrikalarının 635 işçi alımı yapacağını yayınladı ve başvurular elektronik ortamdan sağlanacak. İŞKUR’un resmi internet sayfasında yayınladığı 7 ilanda, en az okuryazar ve ilköğretim mezunu erkek ve kadın işçi alımı gerçekleştireceği yer aldı.

İşçi alımları Konya ve Karaman’da gerçekleştirilecek ve fabrikaların isimleri de haberimizde verilecek.

NASIL BAŞVURULACAK?

Adaylar müracaat etmek isterlerse İŞKUR’un iskur.gov.tr sitesinden elektronik ortamdan yapabilecek. Başvuru için adayların e-Devlet şifreleri olmak gerekmektedir. Başvuru için tarihler ve iletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir.

Elektronik ortamdan başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İLAN VEREN FABRİKALAR

1 – Lark Gıda Ambalaj/ Konya

Müracaat için son tarih 6 Haziran 2020’dir ve en az ilköğretim mezunu alınacaktır. Lark bisküvi fabrikasına 3 vardiyalı sisteme 500 kadın ve 100 erkek imlat işçisi alınacaktır.

Adres: ORG. SAN. BÖL. 6. CAD. NO:2/1 EREĞLİ/KONYA

İletişim numarası 905537071442.

2 – Palmiye Bisküvi Çikolata/ Karaman

Müracaat etmek için son tarih 23 Mayıs 2020 olarak belirlenmiştir ve adayların en az okuryazar olması gerekmektedir. Fabrikaya 5 kadın üretim işçisi alınacaktır ve bu kişilerin daha önce Palmiye bisküvi fabrikasında işe girmemiş olması şartı koşulmuştur.

Adres: ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 18.CAD.NO:15 KARAMAN MERKEZ

3 – Anı Bisküvi Gıda/ Karaman

Başvuru için son tarih 15 Mayıs 2020 olarak açıklanmıştır ve başvuranların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Fabrikada çalışmak üzere 5 kadın üretim işçisi alınacaktır.

Adres; ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 16. CADDE NO:16 KARAMAN MERKEZ

Elektronik ortamdan başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler