İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden En Az Lise Mezunu Büro Memuru Alınıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Bu ilanda en az lise mezunu büro memuru alımı yapılacağı belirtildi. Söz konusu ilana başvurular bugün başladı ve 28 Ağustos'ta sona erecektir.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden İğneada Belediyesi personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilan kapsamında KPSS şartı aranmaksızın personel alımı yapılacağı en az lise mezunu büro memuru alımı yapılacağı belirtildi. Başvuru şartlarına haiz olan adaylar 28 Ağustos 2020 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

SON BAŞVURU 28 AĞUSTOS

Belediye tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre kadrolu büro memuru alımı yapılacağı belirtildi. Bu ilana başvurular 28 Ağustos 2020 tarihinde sona erecektir.

Yayımlanan ilanda ise başvuru adresi “Deniz Mahallesi Cumhuriyet Meydan No:19 İğneada Kırklareli” şeklinde belirtildi. Telefon numarası “0288 692 21 80”, e-posta ise “igneadabelediyesi@gmail.com” şeklindedir.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan ilanda başvuru koşulları ise şöyle belirtildi:

 1. 28.04.2020 tarihli ve 30405 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “İl Özel İdareleri, belediyeler ve balı kuruluşları ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştıırlmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar”ın 4 maddesindeki şartları ve herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emekliliğe hak kazanmış ve emekli olmamak
 2. En az lise mezunu olmak
 3. Sadece bayan adaylar başvurabilir
 4. Adaylar Kırklareli İli İğneada Beldesine en az 1 yıldır ikamet ediyor olmalıdır.

BAŞVURU BELGELERİ

Ayrıca başvuru yapacak olan vatandaşların bulundurması gereken belgeler şöyle:

 1. Kimlik aslı ve fotokopisi
 2. Diploma aslı ve fotokopisi
 3. İkametgah
 4. SGK Hizmet Dökümü
 5. Sağlık raporu
 6. Adli sicil kaydı
 7. 2 adet fotoğraf

İlgili Makaleler