Personel Alımı

İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu Yönetici Asistanları Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrolarına 39 personel alımı yapılacak. Başvuru yapmak isteyen vatandaşların en az ilkokul mezunu olma şartını yerine getirmeleri gerekiyor. Farklı şehirler için yapılacak alımlarda, her kurum farklı başvuru şartları öne sürüldü. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar için detaylar haberimizde…

Yönetici Asistanı olarak çalışmak isteyen vatandaşlara güzel haber İŞKUR’dan geldi. En az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları arasında 39 personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinde yayınlanan ilanların her biri farklı kurum için ve farklı şehirlerde olmak üzere verildi. Kamuda ya da özel sektörde sekreter olarak çalışmak isteyen vatandaşlardan KPSS şartını sağlaması istenmiyor. Başvuru yapmak isteyen adayların işlemlerini İŞKUR resmi sitesi üzerinden online olarak tamamlamaları gerekiyor.

BAŞVURU İÇİN ARANAN GENEL ŞARTLAR

İlanlara başvuru yapacak olan adayların pozisyonlara göre belirlenen özel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Ancak adayların genel şartlara da haiz olması gerekiyor. İşte adaylarda aranan genel şartlar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek.

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak.

Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,

Diksiyonu düzgün dış görünüşüne özen gösteren

Bilgisayar Kullanmayı Ve Ofis Programları (WORD, EXCEL BİLEN )

Başvuru Detayları

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanların bulunduğu sayfaya yönlendirilecek ve burada CTRL+F ile arama yapıp Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı yazarak ilanların detaylarına ulaşabilirler.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir