İşkur İş İlanları

İŞKUR Üzerinden KPSS Şartsız 361 Büro Memuru Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden KPSS şartsız 361 Büro Memuru alımı yapılacak. Özel ve kamu kuruluşlarının gerçekleştireceği personel alımına başvurmak isteyen vatandaşlar için detaylar haberimizde…

Büro memuru olmak isteyen vatandaş için İŞKUR tarafından sevindirici bir haber verildi. İŞKUR 2020 yılı içerisinde 361 vatandaşın büro memuru alımı için başvurular başladı. Kurumlara göre adaylar için farklı başvuru şartları istense de ilanlar arasında en az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla memur alımı yapılacağı bildirildi. KPSS şartı istemeyen kurumlar başvuruların, İŞKUR resmi sitesi üzerinden online olarak yapılacağını duyurdu.

Büro Memuru Olmak İçin Genel Başvuru Şartları:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek.

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak.

Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,

Diksiyonu düzgün dış görünüşüne özen gösteren

Başvuru Detayları

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanların bulunduğu sayfaya yönlendirilecek ve burada CTRL+F ile arama yapıp büro yazarak ilanların detaylarına ulaşabilirler.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir