Ekonomi

İslam Memiş’ten Çok Kritik Açıklama! İki Ay Sonraki Altın Fiyatlarını Söyledi! Altın Yatırımcıları İçin Çok Önemli Tavsiye!

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın fiyatları ile ilgili en güncel tahminini paylaştı. Altın piyasaları haricinde dolar kuru hakkında da açıklamalarda bulunan Memiş, dolar kuru seviyesinin çok kritik bir noktada olduğunu ve alım yapılmamasını tavsiye etti.

Yaptığı isabetli tahminler ve yatırımcıya yön veren yorumlar ile en çok takip edilen uzmanların başında gelen İslam Memiş, altın ve para piyasaları ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Altın fiyatlarının hangi yönde hareket edeceği konusunda araştırmalar ve hesaplamalar son hızla devam ederken, İslam Memiş bu konuyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kripto Paralar İçin Haziran Ayı Kritik

Gram altın fiyatlarını işaret eden açıklamalarında kritik noktadayız diyen uzman isim, altın fiyatlarının bir ikilem içinde bulunduğunu ifade etti. İslam Memiş, ons altındaki baskılarında hala devam ettiğini söylerken, kripto para piyasaları için haziran ayının çok önemli olduğunu ve bir ralli beklediğini ifade etti.

YouTube kanalı üzerinden açıklamalarda bulunan İslam Memiş, Cuma günü açıklanacak olan ABD enflasyon verilerinin pariteler üzerinde çok önemli bir etkisi olacağını söyledi. Kurdaki fiyatların düşeceğini düşünmeyen ama yine de döviz yatırımı yapmak isteyenlerin pariteleri çok dikkatli bir şekilde incelemesi gerektiğini söyleyen İslam Memiş, sterlin ve euronun dolardan daha önce değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

Yıl Sonu İçin Gram Altın 1450 TL Olacak

Gram altın fiyatları için çok kritik açıklamalar yapan İslam Memiş, dolar kurunun desteğinin hala devam ettiğini söyledi. 900 TL’nin altında gram altın olmayacağını söyleyen Memiş, ikinci direnç seviyesinin 980 TL seviyesinde olacağını ifade etti. Fiyatların bu seviyelerde istikrar göstermesi durumda ise 1050 TL seviyesinin kaçınılmaz olduğunu söyleyen İslam Memiş, temmuz ayı için 1200 TL seviyesinin, yıl sonu için de 1450 TL seviyesinin gerçekleşeceğini tahmin etti.

İlgili Makaleler