Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Personel Alımı

İstanbul Üniversite hastanesi 131 personel alacak! Kadrolar ve başvuru detayları açıklandı

Devlet üniversitelerine bağlı hastanelerde daimi ya da sözleşmeli olarak çalışmak isteyenler için sevindirici gelişmeler gündeme geldi. Üniversite hastanesi tarafından yayınlanan en son personel alımı ilanında 131 sağlık personeli ve büro personeli istihdam edileceği belirtildi. Devlet kurumlarında çalışmak isteyenlerin yakından takip ettiği ilanın detayları belli oldu. Özellikle KPSS’ye giren ve kamu kurumlarında iş arayanlar için İstanbul Üniversitesi’nin 131 personel alımı ilanı büyük ilgi gördü.

İstanbul Üniversitesi Hangi Kadrolarda Personel Alacak?

İstanbul Üniversitesi’ne bağlı hastanede istihdam edilecek personel için ilan detayları belli oldu. Bu kapsamda İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanında KPSS 55 puanla alım yapılacak kadrolar arasında biyolog, yabancı dil büro personeli, hemşire, sağlık personeli, laborant görevlisi, röntgen teknisyeni, sağlık teknikeri, destek personeli, muhasebe büro personeli, veteriner hekim gibi kadrolar öne çıkıyor. Bu kadrolarda kaç adet personel alımı yapılacağı ve kontenjan bilgileri İstanbul Üniversitesi personel alımı ilanı detaylarında açıklandı.

İstanbul Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları

Kamu hastanesinde sözleşmeli olarak çalışmak isteyenler için İstanbul Üniversitesi 131 personel alımı ilanı büyük ilgi görüyor. Bu personel alımı ilanına başvuru yapacak adayların 7 Temmuz 2022 ile 3 Ağustos 2022 tarihleri arasında başvuru işlemlerini yapmaları bekleniyor. İstanbul Üniversitesi personel alımı başvuru şartları, TC vatandaşı olmak, KPSS’den en az 55 puan almak, SGK’dan emeklilik veya yaşlılık maaşı almıyor olmak, vardiyalı sisteme çalışmaya uygun olmak şeklinde sıralanıyor.

Bunun yanı sıra her adayın İstanbul Üniversitesi 131 personel alımı ilanındaki kadrolara göre özel şartları taşıması gerekiyor. İstanbul Üniversitesi 131 personel alımınıa başvuru yapmak isteyen adayların tanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı resmi internet adresi üzerinden başvuru kılavuzunu çıkartıp doldurduktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa e Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmesi yeterli oluyor.

İlgili Makaleler