Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa 36 Personel Alımı Yapacak! Başvurular Bugün Başladı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından Resmi Gazete'de yayınlanan ilana göre, sözleşmeli personel alınacağı belirtildi. Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezlerinde, çalışmak üzere alınacak personel sayısı 36 olmakla beraber açık olan kadrolar hemşire ve diyetisyen olarak aktarılmıştır. Adayların KPSS (B) puanı temel alınarak gerçekleştirilecek alıma dair bütün detaylar haberimizde bulunmaktadır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından verilen ilanda, hemşire ve diyetisyen olarak istihdam edilecek sözleşmeli personel sayısı 36 olarak belirtilmiştir. Adayların KPSS (B) puanı temel alınacak ve giderleri özel bütçeden karşılanacaktır. İlana dair bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz…

BAŞVURU ŞARTLARI

– Pandemi Süresince şehirler arası ulaşımın kısıtlı olması nedeniyle İstanbul ili sınırları içinde ikamet eden kişiler başvuru yapabileceklerdir.

– Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak.

– Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor
olmak.

– Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.

– Başvuracak adayların 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmalıdır.
Ortaöğretim Mezunları için 2018 KPSS-P94, Lisans Mezunları için 2018 KPSS-P3 puan türü esas
alınacaktır.

– 5917 sayılı Kanunun 47. Maddesi’nin 5. Fıkrası (A)2 bendi gereğince, 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

NASIL BAŞVURULACAK?

Müracaat etmek isteyen adayların, 11 Mayıs’tan itibaren 15 gün içerisinde www.istanbulc.edu.tr ve https://personel.istanbulc.edu.tr/ internet sayfalarında bulunan başvuru formunu tamamen doldurması gerekmektedir ve gerekli belgelerle şahsen Personel Daire Başkanlığına giderek başvurularını iletmeleri şartı koşulmuştur.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

– Fotoğraflı Başvuru formu

– Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi

– Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi

– KPSS sınav sonuç belgesi

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler